Wpis z mikrobloga

Wiecie, że w partii Razem można za 7 miesięcy pracy w zarządzie zarobić 200 000 zł? Czyli skromne 28 500 zł miesięcznie? Tak wychodzi z oświadczenia majątkowego posłanki Pauliny Matysiak.

Gdybym wiedział, że tak dobrze płaca sam bym został lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #razem #4konserwy #konfederacja #polityka #pracbaza
L.....e - Wiecie, że w partii Razem można za 7 miesięcy pracy w zarządzie zarobić 200...

źródło: comment_1593605829Vque0IOKWIwuW0OVD8DAjK.jpg

Pobierz
  • 78
@LibertyPrime:

Czy to nie jest przypadkiem kwota "zwrotu" od partii, którą to dostał każdy poseł i posłanka? Zwrot był za kampanię, która była prowadzona. Każdy startujący z Razem musiał samodzielnie opłacić swoją kampanię, bo w wyborach startowali oni z list SLD?
Przyznam szczerze, że na pierwszy rzut oka wygląda to sensacyjnie, ale okazuje się, że wcale tak nie jest...
Kompletnie nie rozumiem tego wycia. Za #!$%@? bym sie nie pchal do polityki za taka kase jak maja teraz. Prezydent zarabia 20k. Tyle zarabia manadzer wyzszego szczebla w sektorze prywatnym maja 1000000x mniej odpowiedzialnosci.

Ktos powie polityka to sluzba narodowi ale to jest jakies debilne haslo dla motlochu. Poslowie, ministrowie powonni zarabiac zajebiste pieniadze zeby ich nie ciagnelo do interesow na boku
- to że tak napisałeś wcale nie świadczy o takim przeznaczeniu tych pieniędzy.


@salamander-kwarcowy: xD
Ja po prostu wiem że te osoby wpłaciły pieniądze na fundusz kampanii, oczywiście że zamiast spłacić kredyt mogli sobie za to kupić auto, ale wiem też że dostali zwrot 1:1 tego co wpłacili (+ odsetki kredytowe)

- naginanie prawa kreatywną księgowością


@salamander-kwarcowy: jeżeli wszystko jest w granicach prawa nie widzę w tym nic złego