Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To zdjęcie to kwintesencja Polski B, w której mieszkam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#heheszki #cenzoduda #bekazpisu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efbc36215d9fcf7250f0089
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To zdjęcie to kwintesencja Polski B...
źródło: comment_1593558315JyvksWld8Sgtn1T82h1gZH.jpg
  • 41
N̵̢̗̭̥̞̟͈̦̰̼͑̈́̀̄̅͆͒͘͜͠͝Ì̴̢̱͇̦̯͇̬͙͙̺́̈́͒̃̚͜ͅͅĢ̸͔̤̼͚̞̦̖̖̙͍̈́̒͠Ď̵̛͇̤̯͖͈̜̉̈̈̒̈̈̒̒͊͆̚Z̷̛̤͔̳̱̘I̷͔͖͆͒͗͘̚E̸͈̤̟̯̥̘̺̭̓͑͌̈̊̃̈́̉͊̀̂͂̎͜͝ͅ ̶̢̜̦͙̯̫̳͚͇͙̱̖̥͛̽̋͛́͗̃̐̀̚͝͠Ṅ̶̛͉̳̥̹͂͌̓̔̈͒̕̚̕͝ͅÏ̴͔͐̿͌̈́̆̉̄̽̇͆́Ȩ̸̨̯̺̫͍̖̮̭͆̀̓̐̇͘͘͜ ̸̨͓̇̽̍̈͝Ú̷̲̬̀̇ͅÇ̷̛̙͔̼̩͈̹̼̦̣̀͂͊͑͐͑͑̏̈́̿̚͝I̵̡̢̞̣͇̿̃̃͊̆̅̇̊̚͝͝Ȩ̷̩̻̼̗̪̤̦͕̻̮͚̭͛̀͒̀̒̿̀̆̄̔̍̾̏̉K̵̲̫̖̟̦̹͇̱͕̪͍͐͂̓̇́̕N̵̙̤̗̣͔̺̮͑ͅÌ̴̦͈͔̠̜͈̹̜̾͐͗̽̌̔͆̈́̋̆̍̾͘͜͜͝Ḛ̴̡̛̗͙̩̩͎̝̎̓̎͒̂̎̔̉̍̊͛͛͝C̶̨̢͈̼͍͈̦̫̅͒̓̍̔̈́̋̏͠͝Ì̵͕͇͙̳̣̱̥͇̦͈̿͋̀͆ͅE̴̢̨̩͔̙̠̪͎̜͓̎̅͂̔͘͝ͅ ̵̛̦̩͔̜̮̼͔̥̘͋̓͂̔̀̌̿̍̓̅͂̕-̶̨̦̞̮͓͙̬̖̏̔̋͋͐̆͝͝ͅ ̶̡̢̢̡̧̙͓̩͎̬̳͓̩͗͆͒̀̏͝͝ͅZ̶̧̬̦̟̰̭̬͆̉̈͗̄̔͊̒͐͗̚͜ͅÂ̷̢͖̗̝̓͗̎̊̅̀̍T̴̡̡͚͚̹̦̼͙̪̖͔̫͊́̋͜͝ͅŐ̴̤̓̆̑̑͐̔͗̈̇̔P̴͚̺̳̖̮̭̪̪̲̪̻͔̱̩͑͂͒̃͊̎̌̽̊̚I̶̢͖̫͙͉̿́̄̈̈̈́̋̑̐͆̇̍̽̾̚͜͜Ę̵̢̧̧̡͚̰̙͉̘̹̭̳̰͒͂̒̏̍̍̑̃̚͜ ̵̛̦̩̮͍̣̲̯̐̆̈́̇͊͆͝ͅW̴̟͗̅̂̆͑͘͠͝A̸͎̪̺̣̓ͅS̶̹̜͓͂̄̆̈́̉̌̐̈́̉̉͝ ̸̙̫̳̍̈́̕͝S̷͕͓͍͎̖̖̠̀T̸̡̡̻̖̙͕͎͍̞͔̟̳̍̉̍͝͝ͅA̸̩̼͉͎̽̅́̋͐̑̽͘R̷̰̣͓̯̈͐̋̌͋̀͂͗̽̽̌͝E̷̢̢̧̟̘̹̙̣̗̣͎͕̗̾̓̑̒͊̂͑̀̈̆̂͘͠ ̸̬̈̈́̐̐̏͂̏͗̈́̈́̅̅͑͝͠M̷̢̧̼̥͕͕͓̖̤͎̲̳̤͎͑̚͝ͅẢ̵̱͔̼̞͓̝̤̰̀̓́͐̂̇́̅̇͘͝͠͝Ł̴̼͖̘̤͎͂̏͗̔̈́͊̾̈́̈͜͝P̸̡̙̹͚͓̩͓͂̓͂̉͋̄̓̇̊̄͐̋̀͝͝Ȋ̴̗̈̿S̴̨̤͖̟̬͙̘̩̳̫̠̜͐̈́͊̔̈͂̾̔͌̍̃̚̚ͅZ̴̻͘O̸̡͕̲̠͈̥̥͍̪̣͊́̊̒̓̒͒͘͘N̴͠
@kacor87: co ma do końcowego efektu pochodzenie? Chcesz wprowadzić jakiś podział klasowy? Wybito nam tyle inteligencji, że dzieci ze wsi muszą pomóc w wypełnieniu tej luki.

Co innego, gdy ktoś jest wsiokiem albo pseudointeligentem i tak przez całe życie..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@FotDK: tak. Kasty jak w Indiach. Ci pseudo inteligenci dziela ludzi ze względu na pochodzenie, wykształcenie etc. Już mnie #!$%@? jak kolejny mój wykształcony kolega przysyła mi wykresy jakto na Dudę głosowali tepaki a na czaskoskiego inteligencja z wielkich miast. Wykształcenie debila sprawi tylko to że ego debila wystrzeli w kosmos, ale debil pozostanie debilem.