Wpis z mikrobloga

Jakaś dobra oferta dla rodziny? Aktualnie jeszcze jestem w #tmobile i mam umowe na 6 numerow i za 25 zl/os mam nielimitowane smsy/rozmowy i 10 gb neta, ale aktualna oferta tmobile jest gorsza (zamiast 10 gb jest 3 gb transferu a to zdecydowanie za malo). A indywidualnie bym mial to co mam akurat musze placic 30 zl. Jest gdzies lepiej? Moze byc osobno, ale bym wolal wszystkie numery na jednej umowie.
#siecikomorkowe #gsm
  • 8
@trll: jeśli numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy dwóch umowach, zyskasz rabat i zamiast 50 zł będziesz płacił tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no
Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy dwóch umowach, zyskasz rabat i zamiast 50 zł będziesz płacił tylko 40 zł.


@clorox: wlasnie widze to na stronie. to musze miec 3 umowy po 2 numery czy moge miec 6 numerow na jednej umowie i znizka 5 zl na kazdy abonament jest naliczana?
@trll: Zapraszamy do nas - Mobile Vikings. Nasza podstawowa oferta to nielimitowane połączenia, sms i mms oraz 20GB z kumulacją za 25 zł. Wszystkimi numerami można zarządzać z poziomu jednej aplikacji albo po prostu uruchomić autodoładowanie, które samo odnowi ważność pakietu po 31 dniach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nasza WWW
#mobilevikings
Jak będziesz rozmawiał z konsultantem to poproś o połączenie z nimi bezpośrednio i powiedz, że ta oferta Cię nie interesuje, u mnie zadziałało, a przy 6 numerach też powinno być okej wg mnie :) Powodzenia!