Wpis z mikrobloga

@Nutellowa: to zapraszam do mnie i może zmienisz zdanie. Ja mam coś takiego i we dwójkę ciężko się pomieścić. Ubran nie ma gdzie trzymać - kurtki, koce, pościele. Szafek w kuchni zaczyna być za mało, jak już po kilku latach nagromadzisz sprzętów. No i ja mam 50m2 a nie 35. Do tego jak masz rolki, rower, hulajnogi, jakieś hantelki, mate do ćwiczeń, sporo par butów... wszystko x2- bo jeszcze partner... To
Najtańsze pieniądze jakie można wziąć z banku. 1,70% + WIBOR, w każdej chwili mogę mieszkanie sprzedać i kredyt spłacić w całości. Co to za cyrograf?


@Kormas: Tak długo jak nie rozjedzie się gospodarka - np. ceny nieruchomości nie zjadą (chociaż przy obecnych wkładach własnych szansa na to żeby kredyt był droższy od mieszkania jest praktycznie zerowa) czy nie wzrosną stopy. I to że w tej chwili mamy kosmiczny popyt na mieszkania
@Insane_Mike: doprowadzic to do stanu z wykończeniem wnętrz i ogrodzenia będzie spokojnie tyle kosztowało ;) same drzwi tarasowe poniżej 5k PLN to cud a tu cała stolarka policzona jako 5k PLN ;) uzbrojenie terenu - woda, prąd, kanaliza (o ile jest w drodze) czy gaz kosztuje tyle samo dla 35mkw co 350mkw bo nie zależy od wielkości obiektu, sam piec gazowy najtańszy termetu kosztuje 2,5k PLN a do tego dochodzą rury
@impulse_101:

mialem wklad wlasny na kawalerke, po wizycie w banku przeliczeniu kosztow stwierdzilem ze #!$%@? cyrograf podpisywac na pol zycia za jakies gowno 30m w bloku, kupilem ziemie i bede stawial dokladnie taki budynek. Dwa lata i jestem na czysto bez zobowiazan, i tak 30m jak w bloku a jeszcze ogrodek i podjazd wlasny, no i najwazniejsze ze zadnych rat.


Fajnie, tylko tu gdzie mieszkam mała działka to koszt kawalerki.
@littlepieceofheaven: Dobrze się zastanow to klitka, ja wybrałem się na działkę do znajomych bo maja domek 35m2, fakt te z ROD są do 5m. I pomieszkałem sobie na czymś takim przez tydzień, ogolem fajnie ale brakuje miejsca. No chyba, ze nie masz za dużej dzialki i nic innego nie wchodzi w grę. Na YT masz kilka kanałów co wymyślają takie domki tez możesz pooglądać to coś się dowiesz o mieszkaniu w