Wpis z mikrobloga

#wybory
#!$%@? mnie jedna rzecz w moim pięknym kraju , że #!$%@? każdy się tu uważa za najmadrzejszego na świecie ,eksperta z ekonomi i politologi, a uwierzcie mi ,że tak nie jest każdy ma swojego kandydata i niech go sobie wybiera jak chce. Mój nie wszedł do drugiej tury ale nie będę wyzywał Podkarpacia czy starszych ludzi ,że wybrali Dudę. Z wieloma kandydatami mi nie po drodze ale daleko mi do wyzywania określonych grup. Młode wykształcone wykopki uswiadomcie to sobie ,że nie jesteście wcale lepsi od waszych babć i matek a mentalnie dokładnie tacy sami szczując jeden na drugiego.
  • 5
@mrnlkhlk: Twoja babcia miała już #!$%@? w życiu ,najprawdopodobniej przeżyła komunę może wojne i to na rękach tych ludzi zbudowany jest świat jaki cię otacza ,więc za głosowanie takim ludziom należy się szacunek a jak babcia cię lubi może przekonasz ja do swojego kandydata.
@rzydomason69: Niekoniecznie, poprzednim pokoleniom zawdzięczamy to w jakim kraju teraz żyjemy.
Możemy narzekać że jest nam źle ale obiektywnie patrząc żyje nam się całkiem dobrze. Nasi dziadkowie mieli dopiero pod górę, odbudowa kraju po wojnie komuna. Wyższy iloraz inteligencji miałby decydować kto jest lepszym człowiekiem żarty.