Wpis z mikrobloga

Mirki, składałam wniosek o dopisanie do spisu wyborców przez PUE. Nikt jednak się ze mną nie kontaktował, a i w skrzynce nie mam żadnych wiadomości. Jak to działa? Oczywiście przez cały miesiąc nie mogłam się dodzwonić do urzędu, a pracuję w takich godzinach jak oni..

#wybory #wyboryprezydenckie2020
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotografiola: możesz na stronie sprawdzić gdzie jesteś zapisana, podajesz pesel i chyba tam się wyświetla gmina. My z niebieskim też nie dostaliśmy potwierdzenia, ale po peselu sprawdziliśmy, że wnioski przeszły.
@fotografiola: ja w wiadomosci na epuap dostałem tylko potwierdzenie złożenia wniosku, żadnych potwierdzen czy maili nie dostałem, ale na spisie normalnie byłem. Wrocław here. Na stronce sprawdziłem sobie który okręg wyborczy podchodzi pod mój adres aktualnego miejsca pobytu.
@fotografiola kurcze, sroki, teraz zauważyłam, że to sprawdzanie jest na stronie miasta Krakowa, więc nie wiem czy każda gmina ma coś takiego, musisz zobaczyć u siebie na stronie miasta/gminy. Poza tym jak pójdziesz głosować to koniecznie przypilnuj ich żeby sprawdzili dobrze. Nas nie było w zwykłym spisie po adresach i babka na to "nie ma, widocznie nie przeszło", ale mieliśmy sprawdzone i na szczęście gość obok był bardziej ogarnięty i wyciągnął jakiś