Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie będę musiała podjąć ważną decyzję, więc stwierdziłam, że o opinię zapytam jeszcze tutaj :v Jaki typ blendera będzie lepszy do robienia smoothie - ręczny czy kielichowy? Nie lubię pływających kawałków owoców i wydaje mi się, że kielichowy będzie lepiej rozdrabniał niż ręczny, ale wolę zapytać, bo o sprzęcie kuchennym wiem tyle co nic.
#jedzenie #gotujzwykopem #smoothie #zdrowazywnosc
  • 11
@WuZz: są specjalne blendery które nazywają się smoothie blender. Na pewno wygodniej i szybciej się je myje niż zwykłe kielichowe ale są mniejsze. Miałem też ręczny i też był super ale pękł plastik przy ostrzy jak zmieliłem mrożone truskawki :( jego zaleta to, że możesz przygotować na raz większą porcję jak wsadzisz go większej miski. I tak, jak chcesz tylko robić smoothie to smoothie blender będzie lepszy bo dokładniej zmieli niż
@RadeqW: te na jogurcie stwardnieją? bardziej mi chodzi o to, żeby je jogurtem trochę zagęszczać. a te na mleku są na tyle "zapychające" / pożywne, że starczają na kilka godzin, czy raczej nie czuć, że cokolwiek się zjadło?