Wpis z mikrobloga

5 lat temu nazywałem ten konstrukt ustrojowo-ideowy jakim jest, w swoim opłakanym stanie, Rzeczpospolita, nazywałem to kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym. Mogę dzisiaj rozwinąć i dookreślić, że ten żydowski zarząd powierniczy ma oczywiście swojego żyranta i protektora w imperium amerykańskim.


@johny-kalesonny: Co w tym jest antysemickiego? Stwierdzenie, że Izrael chce nas wydymać na 447, wykorzystując do tego USA to antysemityzm?

Nie przepraszam za Jedwabne


@johny-kalesonny: A dlaczego ja, w
  • Odpowiedz
@tymirka: hehehehe kasowanie komentarzy. Typowa szuralicja. Braun nawoływał do prewencyjnego rozstrzelania dziennikarzy. Ten człowiek nie jest normalny.
  • Odpowiedz
A dlaczego ja, w 2020 roku, mam osobiście za to przepraszać? Co, byłem tam i strzelałem?


@kompek: To zależy, czy identyfikujesz się jako Polak i czy napinasz dupę o takie rzeczy, jak "polskie obozy śmierci".

Co w tym jest antysemickiego? Stwierdzenie, że Izrael chce nas wydymać na 447, wykorzystując do tego USA to antysemityzm?


@kompek: No ogólnie pomysł, że Żydzi jako naród sterują innym narodem (Amerykanami), by #!$%@?ć arcy-polskich Polaków,
  • Odpowiedz
"polskie obozy śmierci"


@johny-kalesonny: Tak, napinam - bo takie kłamstewka są później piękną podstawą dla polityków pokroju Putina do twierdzenia, że Polska brała czynny udział w Holokauście, na czym zbija sobie kapitał polityczny i ma "argumenty" w dyskusjach.

Szukania żydowskich spisków


@johny-kalesonny: No X #!$%@? D Czyli USA tak zupełnie z dobroci ich serduszka chcą wprowadzić ustawę, dzięki której Izrael wzbogaci się kosztem Polski o miliardy dolarów? No popatrz, a
  • Odpowiedz
Tak, napinam - bo takie kłamstewka są później piękną podstawą dla polityków pokroju Putina do twierdzenia, że Polska brała czynny udział w Holokauście, na czym zbija sobie kapitał polityczny i ma "argumenty" w dyskusjach.


@kompek: No to powinieneś jednak czuć jakąś formę odpowiedzialności za Jedwabne. Zgoda jeśli chodzi o argument o polityce historycznej - chodziło mi jednak głównie o napinanie narodowego dupska. W sensie bardzo łatwo nam wychwalać takie organizacje jak
  • Odpowiedz
argument o polityce historycznej


@johny-kalesonny: I o to mi w 100% chodzi. Nie jesteśmy święci, ale:
1. w porównaniu do państw pokroju Francji czy Austrii to jesteśmy kryształowo czyści, więc skupmy się na tym - nie ukrywajmy sytuacji pokroju Jedwabne, ale też nie chwalmy się nimi naokoło
2. trzymajmy się faktów, bo za 50 lat okaże się, że to w ogóle my zaczęliśmy wojnę i zaczną od nas żądać reparacji wojennych
  • Odpowiedz