Wpis z mikrobloga

wielokrotnie miał antysemickie przemówienia, przykład:


@johny-kalesonny: w sumie, to nie widze tu nic antysemickiego.
Gość ma jakiś pogląd na te sprawę i (zapewne) mógłby przedstawić jakieś przesłanki, które go do takiego zdania prowadzą.
Przecież nie mówi, że Żydzi są źli, bo są Żydami, czy że należy coś z nimi robić, bo są Żydami.
Gdyby to samo powiedział np. o Włochach, że mieszają w Polsce i chcą tu coś robić wbrew racji
Co takiego powiedzial Braun antysemickiego?


@Satan696:

Zastanówcie się, czy nie popełniacie nadużycia, czy nie wychodzicie przed szereg, czy nie spieszycie się troszkę z fetowaniem Olgi Tokarczuk jako polskiej pisarki sławiącej imię Rzeczypospolitej, skoro inni ludzie, dla was autorytatywni (!) przedstawiciele Komitetu Noblowskiego, traktują ją jako wyrazicielkę etosu raczej żydowskiego niż polskiego.

5 lat temu nazywałem ten konstrukt ustrojowo-ideowy jakim jest, w swoim opłakanym stanie, Rzeczpospolita, nazywałem to kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim
nie xD

jeszcze sie czlowiek dobrze nie obudzil a juz zarzutki lecą xD


@ziemba1: ale to nie była zarzutka, to było pytanie, od kiedy antysemita Braun nie jest antysemitą

czyli w domyśle jest
@ziemba1: Braun sam by się z tobą nie zgodził chyba, byłby dumny ze swoich poglądów

Co jak co, ale pewnego rodzaju odwagi cywilnej w obstawaniu przy poglądach odmówić mu nie można.
W przeciwieństwie do wielu antysemitów czy rasistów, którzy jak robi się inba, wycofują się tchórzliwie
@johny-kalesonny: Z tego co widze to marsz jest z powodu ze rzad usa pod naciskiem zydowksiego lobby chce aby polska wydala mienie bezspadkowe. Uwazasz ze sprzeciwianie sie temu jest antysemickie? Czasem mam wrazenie ze mowienie o tym co robia zlego zydzi jest uznawane za antysemityzm, bo jak to tak?! Zydzi zrobic cos zlego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do etosu zydowskiego? W sumie nie sprecyzowal Braun co
@Satan696: gość leci poglądami jakie mu zapodają w mediach, pewnie kładł się ostatnio na ulicy i walczył z instytucjonalnym rasizmem w Polsce xD Nie oczekuj refleksji od gościa który jest zaprogramowany na hasła
Z tego co widze to marsz jest z powodu ze rzad usa pod naciskiem zydowksiego lobby chce aby polska wydala mienie bezspadkowe. Uwazasz ze sprzeciwianie sie temu jest antysemickie?


@Satan696: Antysemickie to są okrzyki "Polska wolna od pasożydów”, „Żydzi przyczyną antysemityzmu”, „Nie przepraszam za Jedwabne”. To nie była demonstracja przciwko tej ustawi, tylko pokaz antysmityzmu. Jaki związek mają te hasła z tą mityczną ustawą?
@johny-kalesonny: No to autorow tych tesktow ukaraz ale sam protest wobec takiej ustawy jest slyszny. Niby mityczna ale co jakis czas ktos stwierdza ze nie jest mityczna i nie ufam wladzy czy lewicy(dla ktorej antysemityzmme jest stwierdzenie ze zydowscy komunisci tez mordowali...) w sprawie tej ustawy, wole protesty i zeby ktos patrzal na rece niz zeby potem byl pikachu.jpg.
czy Grzegorz Braun maluje swastyki na murach czy pisze "śm**rć Żydom"?


@tymirka: myślisz, że antysemita = bazgranie po ścianach? Są bardziej "wyrafinowane" formy. Mniej przeraża mnie jakiś brainlet mażący po ścianach, od polityka wietrzącego wszędzie żydowski spisek.