Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski czy obraziłybyście się, gdyby wasz chłopak lub mąż chciał zrobić test na ojcostwo? Niby ufam swojej różowej, ale z drugiej strony to dziecko nie ma żadnych cech po mnie, a niektórzy się śmieją że jest podobny do mojego przyjaciela, z którym moja żona spędzała czas sam na sam. Faktycznie jest podobieństwo i po prostu ciągle o tym myślę. A jeśli ona nie ma nic do ukrycia, potwierdzi się, że to mój syn i wszyscy będą szczęśliwi.

Nie mogę spać, nie mogę się skupić na pracy, nie umiem się cieszyć z dziecka, bo boję się że nie jest moje.

#niebieskiepaski #zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef798f515d9fcf7250ef997
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 159
@AnonimoweMirkoWyznania: tak.

Ale oczywiście niech robi - tyljo po otrzymaniu wyniku potwierdzającego jego ojcostwo niech pakuje walizki, bo ja z kimś kto po wielu latach związku, gdzie oddaje mu wszystko i staram się jak mogę, żeby był szczęśliwy, mi nie ufa i uważa, że go zdradzam, być nie zamierzam.

Jeżeli ludzie żyją iles lat razem, są szczęśliwi, a jedna strona mówi "uważam, że nie zdradzasz" - to coś jest zdecydowanie nie
@agaja: Bardzo łatwo sie wygłasza takie stwierdzenia będąc kobieta i mając 100% pewności.
A jak sie okaże po 15 latach, ze to nie jego dziecko to co? Mówi sie trudno i żyje sie dalej?

Co do opa, rob badania tylko zonie nie mów i tyle, 1tys zl w ta czy w ta to nic przy kosztach wychowywania potencjalnie nie swojego dzieciaka przez lata.
Każdy facet po narodzinach dzieciaka powinien taki test