Wpis z mikrobloga

@Me_tte: na mnie wenla nie działała pozytywnie ale wielu ja sobie chwali. brałem 150 i 225mg, przy 150 brak działania przeciwlękowego, przy 225 myśli samobójcze mi się pojawiły ¯\_(ツ)_/¯ u mnie była najogrsza z wszystkich leków a ponad 10 próbowałem

skutki masz takie jak i z wszystkich snri/ssri zazwyczaj: zmniejszenie/zanik libido, zmniejszenie doznań seksualnych, trudności/brak orgazmu, nudności, nadmierna potliwość (może być bardzo nadmierna), ból głowy, zmniejszenie amplitudy uczuć (nic Cie nie
  • Odpowiedz
@10129: wow, dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, to mój 4 lek od psychiatry więc trochę wiem czego się spodziewać ale i tak się obawiam max
  • Odpowiedz
@Me_tte: nie ma czego, widziałaś jedno ssri widziałaś wszystkie ssri/snri. One się mało różnią, przynajmniej w moim odczuciu. Jakbyś brała z innej rodziny leki to by nieco inaczej było. Zresztą może brałaś, nie pisałaś co już miałaś.
  • Odpowiedz
@10129: ogólnie to wszystko działało na mnie tylko przeciwlękowo, nie przytyłam po żadnym z tych leków akurat, nie było nic co ułatwiłoby zasypianie, jestem może trochę zobojętniała i to tyle z plusów, w żaden sposób mnie nie aktywizowały a w sumie tego najbardziej potrzebuje, brałam 40mg seronilu po to i totalnie żadnych efektów
  • Odpowiedz
@Me_tte: chodziło mi o rekreacyjne aspekty alprazolamu i pregabaliny. O aktywizację ciężko, może bupropion by się nadał ale to drogie strasznie
  • Odpowiedz