Wpis z mikrobloga

@Niebieski_mazak xD jestem idealnym przykładem twojego głupiego myślenia
Ja mam passata CC r36 4x4 300 km z launch control itp, a mój ojciec sobie kupił mustanga GT z V8
I owszem, spadnie deszcz a Skoda w tym najlepszym pakiecie 4x4 wystartuje zupełnie lepiej, ale jeśli chodzi o wrażenia z jazdy , narowistosc, ryk silnika, 1.5 metra maski przed oczami, pozycję za kierownicą to chyba trzeba być jebnietym żeby to porównywać. Wsiadając do
@Niebieski_mazak: @SwedishRapistElephant:

Clarkson pisał kiedyś, że Mustang to idealne auto dla kogoś kto chce dużo mocy ale niespecjalnie umie jeździć. W kożystnej cenie dostaje się te 400 KM i można #!$%@?ć na prostej i mieć z tego fun. Większość kierowców nigdy nie spróbuje wykorzystać 100% możliwości ich samochodu więc ułamki sekund w zakrętach są im obojętne. Fajne auto ale nie do końca sportowe, bo na ciasnym torze Fiesta ST mogła
@Jin w sumie moje odczucia są wręcz przeciwnie, jak chcesz dużo mocy i nie umiesz jeździć to bierzesz właśnie taki dupowoz 4x4 z dużym silnikiem i sobie krzywdy nie zrobisz , jeżdżąc mustangiem czuje srogi respekt bo rwie mu dupę przy każdym dodaniu gazu. Ale z pewnością 450 koni w tej cenie to najatrakcyjniejszy stosunek mocy do ceny, gorzej z trakcja, za to żeby się wbić w fotel i płynąć w ładny
@SwedishRapistElephant:

Waloru rozrywkowego nie próbowałbym negować bo to kapitalne auto. I mocny Superb 4x4 też jest ok tylko w inny sposób. Ale żadne z nich nie jest typowo sportowe. A M2 z obrazka powyżej już jak najbardziej - kwestia masy i rozmiarów. Kiedy kupowałem moje e92 myślałem, że będę mógł pogonić je w zakrętach na turyngijskich dróżkach i jest fajnie, ale to auto jest za duże i za ciężkie do ostrej
@SwedishRapistElephant: no tak, na prostej robi Skodę. za to w zakrętach możesz takim mustangiem sobie pomarzyć o wygraniu z czymś 4x4. mustanga najczęściej kupują dla lansu, bo kiedyś mustang był czymś woow, praktycznie niespotykanym. teraz pod blokami pełno takich stoi.
@GrindujTopy: nie bylbym tego taki pewien, z jednej strony tyl naped na suchym moze lekko byc lepszym, z drugiej zrobilem pare km octavia 4x4, czyli prawie superbem na mokrym czy w zimie i to jaka podsterowmosc ma to auto przy krotkich zakretach wola o pomste do nieba. Jedynie na srednich-dlugich zakretach widze superba lepszym