Wpis z mikrobloga

Mireczki jak sobie radzicie z wcibskimi ludzmi z dronami ?

Mam nastepujacy problem co jakis czas meczy mnie kilka dronow (pewnie sasiedzi) zblizaja sie na wysokosc powyzej czola 3 metry i pewnie nagrywaja oraz leca sobie przez cala posesje w zdluz i wszez wiec prosil bym was o porade.

Czy lepiej zainweowac sobie w bb gun czy jakas bron czarno prochowa czy cos przerobionego na kulki z kauczugu czy moze inny patent ?


#bronpalna #bron #czarnoprochowce #majsterkowanie
Pobierz kopiret - Mireczki jak sobie radzicie z wcibskimi ludzmi z dronami ?

Mam nastepuja...
źródło: comment_1592590856BLYj1sGNSwrEuJ3iy3w4C2.jpg
  • 64
: Magnetron z transformatorem zasilającym, rurka miedziana fi 12 długość 40 cm. Pierścieniowy magnes neodymowy, pasujący na rurkę, leżak, drink, okulary ciemne i przełącznik.


@FulTun: własnie szukałem czegoś takiego w sieci, zaoszczędziłeś mi czas.

@kawasoo: można i nie można
prawo jak zwykle jest nie jasne, tzn określa co nie wolno, ale nie podaje w jakich granicach. Klucozwy jest ten kawałek:

Częste przeloty drona nad nieruchomością na dość niskiej wysokości moim
@unified_observer: Nie wiem czy by mi sie chcialo go trzymac. Bo wrazie wy moze powstac taka sytuacja. Ja trafiam landuje na mojej posesji janusz lub bananowiec lub obaj chca wejsc na moja posesje dzwonie po paly. Janusze wchodza mi na posesje w celu odebrania drona. Ja albo sie szarpie i dochodzi do rekoczynow lub zamykam drona w chacie i czekam az za 3h przyjada psy. I Wiec nie wiem czy roztrzaskanie