Wpis z mikrobloga

#motocykle

Hej Motomirki, jestem posiadaczem zestawu Rebelhorn Hiflow 3,jednak juz trochę słoneczko zestaw zmęczyło :) i zastanawiam się nad wymianą odziezy i zakupem RST Ventilator V. Czy ktos posiada? Warto / nie warto? Ewentualnie propozycja jakiegoś letniego zestawu (głównie miasto, wokół komina, wycieczki do 200km...)
  • 8
  • Odpowiedz
@xieciunio: mam zestaw ventilation V od RST. Bardzo fajny pod względem jakości. Mam w czarnym kolorze i mimo tego do 35st. C można spokojnie wytrzymać. Generalnie bardzo polecam.
  • Odpowiedz
@xieciunio: Tez mam RST Ventilation V, z podpinkami pierwsze wiosenne jazdy super, w lato jak ponad 35 stopni było to też super przewiewna i nie wygląda jak typowy tekstyl.
Dodaja też zamek do zestawu (shima tego nie robi) do polączenie z dzinsami. latem dzinsy moto + kurtka i idealnie mozna latać.
  • Odpowiedz
@woda48: dla plecaka jakaś shime kupiłem kurtkę i nie było tego zamka osobnego który można wszyć w dzinsy, w sklepie mówili że shima nie daje zamka a kupić nigdzie nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc trzeba było dać do krawca żeby wszył w kurtkę nowy zamek i dopasowana druga cześć w spodnie.
  • Odpowiedz