Wpis z mikrobloga

pewniie taśmę ktoś zerwał


@mojnicknawykopie: A ten znak informujący o początku ciągu pieszo-rowerowego pewnie był zasłonięty i ktoś zerwał folię? To zdjęcie z 30 kwietnia, może już poprawili tam oznaczenie. Poza tym tam powinna być co najmniej barierka, nie jakaś taśma.
  • Odpowiedz
barierka żeby sobie jeszcze kończyny połamać xD good idea


@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Barierka na równi z tą siatką, taka drewniana, biało czerwona, odblaskowa. Stawiają takie na ścieżkach w budowie.

jaka barierka jak to tymczasowe.


@mojnicknawykopie: Chodzi mi o taką przenośną barierkę, właśnie na czas remontu. Tymczasowe do 13 lutego 2021 to pewnie do wakacji 2021 się nie wyrobią, więc jeszcze z rok.
  • Odpowiedz
@acars: Ekipy remontujące stawiają te barierki bez wyobraźni. Tutaj na filmie przykład: wyznaczony pas dla rowerów na czas remontu i postawiona barierka pułapka. Koleś się #!$%@?ł i miał prawo. Mnie dwa tygodnie temu spotkało coś jeszcze bardziej niedopracowanego na Szczęśliwicach: jadę DDR i trafiam na ogrodzenie bo akurat rozpoczęła się budowa - nigdzie wyznaczonego objazdu, informacji, znaków - nic, tylko już wyjeżdżona trawa dookoła przez tych którzy wcześniej wpadli w tę
dybligliniaczek - @acars: Ekipy remontujące stawiają te barierki bez wyobraźni. Tutaj...
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: Typo z filmu to kompletny idiota i typowy pieniacz. Ciężko podejść do robola żeby przestawili ogrodzenie, nie, trzeba pokazać swoją furię #!$%@?ąc rzeczy budowlańców.

Ale żeby drogi/chodniki/ścieżki były zrobione, to ku*wa wszyscy chcą. Straszne buractwo.

A zamknięcie DDR bezdyskusyjnie jest źle oznaczone, jak bym był zdesperowany to bym sie zastanowił czy specjalnie sie nie #!$%@?ć po zmierzchu na odszkodowanie, bo to ewidentnie jest źle oznaczone.
  • Odpowiedz
Typo z filmu to kompletny idiota i typowy pieniacz. Ciężko podejść do robola żeby przestawili ogrodzenie, nie, trzeba pokazać swoją furię #!$%@?ąc rzeczy budowlańców.


@GromorG: Nie wiem co było wcześniej. Może wpadł na te barierki i się #!$%@?ł. Różnie ludzie reagują na ból.
  • Odpowiedz