Wpis z mikrobloga

@Noroom: przy okazji przypomnę, że kolor kółeczka to nie jest znajomość zawodnika z daną rolą, tylko ocena sztabu na jaką pozycje najbardziej by pasowały atrybuty gościa. Liczy się tylko znajomość z pozycją na boisku i grać umie na wszystkich rolach, tylko innych atrybutów używa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gooral7: Jeżeli ma się zwykłego asystenta na poziomie pierwszej ligi, to można mu wierzyć czy przy takich ogórkowych pracownikach sztabu trzeba ich sprawdzać ręcznie, żeby nam nie przekazali jakichś głupot?
  • Odpowiedz
@baalder363: Mówisz o tym jak oceniają z tymi 'kółeczkami'? Pewnie staty od oceniania umiejetności i wiedzy taktycznie mają jakis wpływ, ale cholera wie xD
Generalnie to ja na kółeczka, aż tak nie patrzę. Role dopasowuję pod taktykę, żeby miało większy lub mniejszy sens, a potem z gości co potrafią grać na tej pozycji sobie porównuję i wtedy pada decyzja, który idzie do pierwszej 11. Ale żeby nie było to można się
  • Odpowiedz
@Gooral7: Tak, miałem na myśli trafność ich kółeczkowych ocen :D. Na początku bardziej brałem pod uwagę taktykę, potem bardziej taktykę dostosowywałem do tego co mi kółeczka pokazują i analiza sektorów boiska. W sumie jakiejś wielkiej różnicy w grze nie ma :D.
  • Odpowiedz
@baalder363: A w sumie fakt, zapomniałem, że teraz jest analiza sektorów, która jak ustawisz bardzo do dupy to ci pokazuje, że coś jest nie halo. No i jak takie podejście daje sukcesy to nie ma po co bardziej komplikować sprawy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz