Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj

Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°). Nastał nowy miesiąc więc czas na nowe informacje. Gra jest cały czas jest tworzona, za parę miesięcy planuję zrobić jakieś zamknięte testy, jak ktoś jest chętny, to zapraszam do zgłaszania się:
Alpha Testy

Dawno nic nie pisałem, było to spowodowane brakiem czasu + pracowałem nad własnym blogiem. Lista nowych zmian nie powala. Dodałem menu główne, doszło sporo poprawek do zapisu/wczytywania gry, oprócz tego polepszyła się wydajność gry. Naprawiłem masę błędów (dodałem też sporo nowych). Od teraz można anulować tworzenie yerby, sami wybieramy moment "wydania" yerby. Doszło parę zmian, które zwiększają dynamikę ekranu (teksty tworzenia, mini "kule" progresu.

Obecnie będe poprawiał wykresy (troszkę się już zmieniły, ale muszę naprawić w nich parę rzeczy). Pozostała masa rzeczy do zrobienia (pracownicy, system konkurencji, decyzje, przenoszenie firmy i masa innych). Jednakże myślę, iż oprócz wykresów skupię się na głównej mechanice gry (sprzedaż i inne). Z ciekawości macie jakieś preferencje co do "specjalnych" pracowników? Wojciech Stopa już jest( ͡° ͜ʖ ͡°). Bardzo przepraszam za małą listę zmian, ale nie zawsze po godzinach jest czas, czasami muszę popracować na czymś innym/marketingiem no i brakuje czas na tworzenie gry. Na screenie widać menu główne.

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

Jak ktoś jest zainteresowany, to jest tutaj pełna lista zmian:


#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #donislawdev
Pobierz DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj

Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #don...
źródło: comment_1591430746rY8OOifbhdqr2ZCjR0iDli.jpg
  • 4