Wpis z mikrobloga

Ale niektórych to korpo musi ostro ruchać że aż tutaj przychodzą żale wylewać. My tu wolni ludzie bez dwuletniego kagańca chodzimy więc zabierajcie swoje smycze i wracajcie próbować dodzwonić się na infolinie że wam rachunek za abonament większy przyszedł
Taki mamy styl i jest on widoczny w naszej komunikacji ogólnie. Nie będziemy go zmieniać dla zielonki z portalu ze śmiesznymi obrazkami.


@MobileVikingsPL: Pokażcie zacytowany przeze mnie komentarz komuś z działu marketingu i niech się zastanowią czemu ma aż tyle głosów w górę.

Bo jest luźny styl i luźny styl, może być sztuczny jak i naturalny. Mam wrażenie że chcecie i potraficie, ale blokuje was "góra", która lepiej wie co jest
Jestem waszym właśnie ze względu na podejście do klienta, zawsze jak was polecam to wspominam maila w którym była jakaś obniżka -4zł za mój pakiet i mi wyliczyliście ,że za 105 lat mogę kupić 22 letniego VW Golfa :D Co miesiąc wrzucam 4zł do słoiczka ;)


@nologinnormalny: Ile już uzbierałeś? Pewnie jakieś 20 lat Ci zostało jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale niektórych to korpo musi ostro ruchać że aż tutaj przychodzą żale wylewać. My tu wolni ludzie bez dwuletniego kagańca chodzimy więc zabierajcie swoje smycze i wracajcie próbować dodzwonić się na infolinie że wam rachunek za abonament większy przyszedł


@blaszkia: Ociebaton, ostro. ( ͡ ͜ʖ ͡)