Wpis z mikrobloga

jaka sieć komórkowa, takie żarty


@nomorelife: Nie wstydzimy się tego, że umiemy żartować i mówimy "cześć" do naszych użytkowników, do których podchodzimy jak do znajomych, zamiast udawać przed nimi profesjonalistów w garniturach, a potem zawierać niekorzystne umowy terminowe z ich babciami. Jeśli komuś nie odpowiada język jakim się posługujemy, to nie musi zostawać Vikingiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: Szkoda, że nie macie tanich pakietów z samym internetem jak a2mobile, ale takie podejście do PRu w social media mi się podoba, róbcie tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MobileVikingsPL: nie obchodzi mnie to, że próbujecie z siebie zrobić joł joł miłego koleżke, patrzcie jaki dystans mamy hehe meme na wykopie, my to jesteśmy młodzieżowi

Po prostu żenada i kilo mułu z waszych wysrywów wychodzi.
  • Odpowiedz
Szkoda, że nie macie tanich pakietów z samym internetem jak a2mobile, ale takie podejścia do PRu w social media mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arc2: Celujemy w użytkowników, dla których nasza karta SIM jest podstawowym numerem zarówno do dzwonienia, jak i sieci. Dzięki za dobre słówko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie obchodzi mnie to, że próbujecie z siebie zrobić joł joł miłego koleżke, patrzcie jaki dystans mamy hehe meme na wykopie, my to jesteśmy młodzieżowi


@nomorelife: Taki mamy styl i jest on widoczny w naszej komunikacji ogólnie. Nie będziemy go zmieniać dla zielonki z portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz