Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ly000: wiem wiem, po prostu chodzi mi o infę w Warszawie, bo prawdopodobnie moja dziewczyna się w tym roku dostanie na lekarski w WWA (ja idę na studia za rok), docelowo chciałem polibudę w Poznaniu
@no_one6: co do olimpiad to zależy kto się w czym lepiej czuje. Zdarzyło mi się być finalistą OMa i laureatem OIa i to wygląda tak, że jest jakiś podzbiór uczestników, który w miarę ogarnia obie te olimpiady, część ogarnia tylko OMa a z OIa by nic nie zrobiła i odwrotnie. Co do samego poziomu to nie jest najgorszy. Pewnie, że na obu olimpiadach jest część łatwych zadań bo założenie jest takie
@no_one6: sprawdziłem tę olimpiadę z informatyki, i faktycznie, zadania wyglądają na dość proste, nawet dla osoby po skończonym kursie z yt i kilku projektach. Dzięki za cynk, może będę coś próbować w przyszłym roku.
@ZdeformowanyKreciRyj: doświadczenie miałem małe, bo o ile byle dobry z matmy zadania na OMie były... no trudne... Ale nie trudne... Raczej negatywne odczucia, ale nie z powodu poziomu- nie pasowaliśmy do siebie ¯\_(ツ)_/¯ i temat olimpiad (z matma było najlepiej u mnie) olałem. OI widziałem na piwie u znajomego na pierwszym roku- myślałem że się popłaczę ze śmiechu xD ( ͡° ʖ̯ ͡°) znajomy też miał kupę
@AutomatycznyCzarodziej nie pamiętam już, który etap sprawdzałem(chyba pierwszy), ale wydawały się dość proste, podobne do zadań maturalnych. NWW? Takie zadania może zrobić uczeń w 3 gimnazjum, o ile ma dobrego nauczyciela od informatyki, który stara się coś urozmaicić. Domyślam się, że to tylko pierwszy etap, i następne są na pewno trudnejsze, ale bez przesady.
@moet: ja tylko przestrzegam, żeby nie popełnili tego samego błędu. polskie uczelnie to gówno, a ich dyplom nie powinien (i nie jest) uznawany w cywilizowanym świecie.