Wpis z mikrobloga

Siema Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś kilka miesięcy temu wrzucałem wam apkę do szukania aktywności bored.tips jak komuś się nudzi, mógł sobie znaleźć propozycję aktywności, nic specjalnego ale do uczenia reacta było całkiem spoko.

Po skończeniu tego wymyśliłem sobie coś takiego jak mini portal pracy dla obywateli Ukrainy w Polsce w dwóch językach PL/UA :) no i trochę poklykałem i takie coś mi wyszło:
JOBUA.ONLINE

Może a nuż widelec, ktoś z was akurat szuka jakiś pracowników to zachęcam do dodawania ofert zupełnie za darmo :)

Chętnie też przyjmę krytykę czy zgłoszenia błędów (ʘʘ) bo tak na co dzień pracuje jako QA więc błędy to moja działka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #ukraina #webdev #react #graphql #nodejs
  • 11
задовільнить


@Krawczuk: dziękuję za informację, chętnie podmienię słowo - niestety tłumaczenia niektóre mogą odbiegać od tych idealnych :)

Jeżeli dobrze rozumiem, to sugerujesz aby dodać trzeci język rosyjski tak? a jesteś w stanie mi może jakoś uargumentować, dlaczego sporo Ukraińców posługuje się rosyjskim?
@CozaKocur: 70 lat związku radzieckiego nie może za jeden dzień zniknąć. Do 91-go roku wszystka dokumentacja była w języku rosyjskim.

Jakichś 5-6 lat temu, cała telewizja była po rosyjsku.
W tamten czas, kiedy słyszałem język ukraiński w Kijowie, to było dla mnie bardzo nie zwykle, przez to, że cały Kijów był miastem rosyjskojęzycznym.

A dziś - znaleźć coś na internecie po ukraińsku prawdopodobnie niemożliwe. Jakiś blog na YouTube - tylko po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CozaKocur: dobrze wygląda nawet na mobilkach ale może tutaj byś pomyślał nad zaiwjaniem tych itemków tak aby mieściły się na jednym ekranie (bez skrolowania w bok), duzo miejsca zajmuje ta sama ikona przy każdym ogłoszeniu, moze tutaj sie da coś zaoszczedzic miejsca