Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu #tylkoniemownikomu #sekielski #pedofilia #nicsieniestalo #ziobro
2 świetnie dokumentujące pedofilie w kościele filmy Sekielskich z nazwiskami najwyższych hierarchów kościelnych i zeznaniami ofiar, udowadniający że proceder ma miejsce w większej ilości parafii na terenie kraju itp. ZIOBRO REAKCJI

1 film, na którym praktycznie nie ma żadnych dowodów na celebrytów poza tym, że chodzili do tego samego klubu gdzie się dział proceder, a sama sprawa Krystka jest znana i miała już swój finał na wokandzie KOMSJA KOMISJA!!!

Nie mówię że sprawa Krystka nie jest bulwersująca, bo to patologia najwyższych lotów wymagająca wyjaśnienia, ale no #!$%@?, ta ignorancja ze strony rządu w sprawie pedofilii w kościele tylko pokazuje, jak jesteśmy SKOMPROMITOWANYM I ZGNIŁYM moralnie narodem. Przecież ten film i sprawę rząd wykorzysta, żeby odwrócić uwagę od kościoła czyli de facto, w obronie pedofilii ().
Mikka - #tvpis #bekazpisu #tylkoniemownikomu #sekielski #pedofilia #nicsieniestalo #z...

źródło: comment_1590014145iqLgwHCWxb325oh7iO2f3l.jpg

Pobierz
  • 22
@Mikka: "Nic się nie stało" od początku miał być odpowiedzią na film Sekielskich. Najpierw jego premiera była zaplanowana na marzec, a gdy Sekielscy przełożyli premierę swojego filmu, ten film także został przełożony. Widać jak bardzo władzy nie leży temat pedofilii w kościele, skoro próbują go zakrzyczeć.

Nic się nie stało jeszcze nie obejrzałem, bo o nim zapomniałem kompletnie, ale dzięki za przypomnienie to nadrobię.

PS. Za słownikiem języka polskiego: ignorancja -
@Mikka: O kurde, teraz to będzie, to ten sam zespół co miał wyjaśnić sprawę Magdy Żuk w miesiąc ale nie wyjaśnił do tej pory? Kurde odsuwa ich od jednej sprawy żeby zająć się drugą, co to będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikka: Jakby spojrzeć na to z szerszego kontekstu, to jest to film antypis. Dlaczego?
Ano dlatego że obnaża beznadziejność i bezczynność prokuratury w tak oczywistej sprawie, że nawet dziennikarz jest w stanie to rozpracować.
No a sprawa Krystka i reszty toczy się od listopada 2015 roku, więc już po wygranych przez pis wyborach. Jest to zatem afera pis, że prokurator generalny i minister sprawiedliwości all in 1, dopiero w drugiej kadencji
m.....0 - @Mikka: Jakby spojrzeć na to z szerszego kontekstu, to jest to film antypis...
@Mikka: słabe to, że niektórzy "bronią" celebrytów zamieszanych w ten syf. Każdy pedofil powinien być tak samo traktowany, pełna zgoda. Nie rozumiem jednak niezadowolenia z działań Ziobro względem tych ludzi. Są jak najbardziej słuszne.
@Mikka: W większości komentarza rację, ale muszę zwrócić uwagę na ten fragment:

jak jesteśmy SKOMPROMITOWANYM I ZGNIŁYM moralnie narodem (...)

w którym rozciągasz tę kompromitację na wszystkich Polaków. Ja, niestety, również nim jestem, a za zgniliznę moralną się nie uważam. Not my fault.