Wpis z mikrobloga

XDDDD Co za powalona akcja...
ASIA mówi ze chce zostać w małżeństwie WTF
ADAM jąka się, boi się chyba powiedzieć wprost żeby wypier..... xD ale mówi ze chce rozwodu

Poza tym rudy coś odwalił i po wyjściu z USC, nie chce powiedzieć co. Zalał #!$%@? kogoś czy coś? Co on robi za akcje, jakby go jakaś mafia ścigała xD nie mogl się cały miesiąc kontaktować xD CO ZA DZBAN!

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 25
@shnitzel ale czego sprawdzić? Zalał formę jakiejś łasce po imprezie, w międzyczasie przyszli eksperci, powiedzieli, że ze ślub za tydzień, gdzieś w międzyczasie Swietlanka zadzwoniła, że jest w ciąży i tak się karuzela zakręciła...

Normalny człowiek zadzwoniłby do tej Aśki, wytłumaczył i tyle... Krasnal tego z jakiegoś powodu nie zrobił. Z drugiej strony jest fakt, że w TV zawsze widać tylko połowę prawdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: no ja nie mam wykupionego pakietu i czekam aż będzie w tv, inni robią to w spoilerze. Poza tym nie weszłam na tag specjalnie :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: wybaczam, na szczęście powstrzymałam się od czytania do końca i czekam na piątek, żeby hejtować rudego (ale ma małą twarz, co?strasznie krótką xd) razem z tobą