Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 381
Przestrzegam przed używaniem #hulajnogaelektryczna firmy logosharing na terenie Trójmiasta.
Nadziałem się u nich na Day Pass 20zł za 40min i start gratis. Sądziłem, że to jednodniowy pakiet, niestety jest to subskrypcja na 30 dni, która pobiera codziennie z konta opłatę.
Nie ma możliwości odstąpienia od umowy, anulowania subskrypcji, usunięcia konta. BOK odpowiada mailami z automatu.

#gdynia #gdansk #sopot #wykopefekt zawołam @niebezpiecznik-pl może będzie chcieli się przyjrzeć ich aplikacji.
Pobierz
źródło: comment_1589787778NDRtD8L2yqMPhJNfE91CFh.jpg
  • 59
@Ka4az: zwróć uwagę na minimalny okres trwania subskrypcji. Dla dziennej minimalny okres wynosi 30 dni, a więc odnowienie subskrypcji następuje po trzydziestu dniach. W regulaminie też masz, że nie możesz wyłączyć automatycznego doładowania portfela w trakcie trwania. W ogóle to dla mnie popieprzone że subskrypcja która nazywa się SUBSKRYPCJĄ DZIENNĄ i cena podana jest za DZIEŃ trwa MIESIĄC, ktoś tu ostro oszukuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogi22: Ja wszystko sprawdzałem wtedy w apce, ale widzę, że na ich stronie internetowej też nie ma ani słowa o tych 30 dniach. Na dole w stopce dopiero jest regulamin
@DeafSilence ja na przykład trzymam pieniądze nie na głównym koncie, w mbanku jest jakaś opcja odkładania i tam można sobie zbierać pieniądze na jakieś swoje cele, no i cała kasa na to subkonto, więc żadne płatności kartą nie przejdą dopóki sobie nie wejdziesz do apki i nie przelejesz środków na główne konto. Kilka razy mi już uratowało środki jak netflixy czy inne dziadostwa chciały pobierać kasę z automatycznych subskrypcji