Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 381
Przestrzegam przed używaniem #hulajnogaelektryczna firmy logosharing na terenie Trójmiasta.
Nadziałem się u nich na Day Pass 20zł za 40min i start gratis. Sądziłem, że to jednodniowy pakiet, niestety jest to subskrypcja na 30 dni, która pobiera codziennie z konta opłatę.
Nie ma możliwości odstąpienia od umowy, anulowania subskrypcji, usunięcia konta. BOK odpowiada mailami z automatu.

#gdynia #gdansk #sopot #wykopefekt zawołam @niebezpiecznik-pl może będzie chcieli się przyjrzeć ich aplikacji.
DKK1306 - Przestrzegam przed używaniem #hulajnogaelektryczna firmy logosharing na ter...

źródło: comment_1589787778NDRtD8L2yqMPhJNfE91CFh.jpg

Pobierz
  • 59
@DKK1306 też w weekend korzystałem z hulajki w trójmieście i zdecydowałem się na quicka i doładowanie blikiem, właśnie widziałem tę opcję w logo, ale było to napisane w jakimś czytelnym miejscu, bo na to zwróciłem uwagę bez dokładnego wczytywania się w regulaminy i wybrałem bezpieczniejszą opcję z blikiem. Powodzenia z anulowaniem. Chociaż nie wiem, czy Ci to uznają pomimo zablokowania karty. Daj znać jak się rozwiązało.