Wpis z mikrobloga

Fantasy Champions League

oficjalny tag: #fcl

Zapraszam do zabawy. Teraz zamiast Premier League możecie grać w Champions League. Zasady proste jak barszcz (link poniżej).

Co kolejkę Wasi zawodnicy zdobywają punkty, które liczą się w klasyfikacji.

Link do gry

Zasady

I tutaj jedna uwaga, po wtorkowych meczach możecie zrobić ręczne zmiany przed środowymi spotkaniami

Gdy już założycie konto i drużynę, wchodzicie tutaj: http://en.uclfantasy.uefa.com/CleverTV/en/uefa/uefa/15804/entryminileaguemanagement.do

Klikacie -> join a league -> private league i podajecie kod.

kod do gry: 259313-440071

Aleeeeeeeeee to nie wszystko :)

Bo dzięki szczodrości UEFA mamy jeszcze jedne rozgrywki, czyli Ligę Europy. Trudniejsze i mniej przewidywalne.

oficjalny tag: #fel

Zasady

LINK

Dołączacie tutaj.

Procedura taka jak w przypadku Ligi Mistrzów.

Kod do gry: 259313-443956

Czas na założenie drużyny FCL 26godzin

Czas na założenie drużyny FEL 48godzin

Od rozpoczęcia rozgrywek będę spamował tylko tagami, więc proszę je dodać. Raporty przed i po każdej kolejce będę dostarczał Wam osobiście. Dla najlepszego gracza obu rozgrywek (sumujemy punkty), mała nagroda niespodzianka, a więc warto podawać swoje nicki i nazwy drużyn.

#pilkanozna #fpl

@Kamill @SatanD @footix @Vojtazzz @Lord_Blizzard @Postronny @parachutes @Czajna_Seczen @Komendant_Melanzu_Bonkers @Supercoolljuk2 @dominik-ortyl @DuPont @reasonable @beerceps01 @wolfik92 @NormanStansfield @mateuszo @Yahoo_ @BDJQP
  • 52
@reasonable: Dopiero po rozpoczęciu kolejki można oglądać. Żeby nikt nie odgapiał. Ja tam zacząłem budowę składu od Messiego i CR7. Potem postawiłem na silną pomoc. I postawiłem na Polaków, a co ;) Ale to pierwsza koncepcja i pewnie będę 300 razy zmieniał.
@parachutes: U mnie Polaków nie ma. Zastanawiał mnie tylko Piszczek, ale nie mam w składzie takich drogich obrońców :PCo ciekawe oprócz zawodników Realu brakuje też ManCity i Chelsea. Nie ukrywam, że rozpocząłem od Messiego. Zaryzykowałem trochę z RvP, żeby mu tylko SAF dał pograć. ManUtd mają słabą grupę, coś strzeli.