Wpis z mikrobloga

@SmutnyJesz:

Ale na bank #!$%@?, skoro tak zmienia ciągle bolców ¯_(ツ)_/¯


Klaudia Cloudy dziewczyna, która była na wymianie w Stanach opowiadała w jednym z filmów na yt, że według jej obserwacji ludzie tam podchodzą luźniej do związków niż u nas.

Więc niekoniecznie jest #!$%@?, a ma inną mentalność ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@slowiczak: Luźne podejście do związków nie obala mojej teorii! Ja nie mówię, że ma być z pierwszym kolesiem już do końca życia, ale od czasu do czasu przeczytam coś na jej temat i naprawdę rysuje się obraz laski, która ma jakiś problem :)
Chcę zaznaczyć, że to moja subiektywna opinia!
@SmutnyJesz: To ja nie czytam na jej temat nic, ale w serialach czy filmach mnie dziwiło, że tam jest każdy z każdym. Milion zmian itd. Może to tylko dla fabuły, a może tam po prostu tak żyją.

I właśnie obejrzałam tam jeden film o wymianie Klaudii Cloudy, która była przez rok w Stanach. W wieku 18 lat. I właśnie mówi, że dostrzegła, że relacje międzyludzkie są tam płytkie i bardzo mało
@SmutnyJesz: @rysiwnuk: @jimlahey: @Moon_Dancer: @pawel_je: @XjakXD: @slowiczak: to jest fake

@BohdanSK: Nie wstawiaj takich fotomontaży - Taylor ma tyle świetnych sesji i zwykłych zdjęć, że nie warto umieszczać tego czegoś.

Ale na bank #!$%@?, skoro tak zmienia ciągle bolców ¯_(ツ)_/¯


@SmutnyJesz: Nie zmienia. Medialne #!$%@?, na które łapią się mniej obeznani w temacie. Z obecnym facetem jest od 3 lat, wcześniejsza liczba to
@RoHunter: nie wiem czy fejk czy nie, radze wszystkim jej fanom obejrzec na 3filmy miss americana, czy jak to tam sie nazywal dokument o niej z tamtego roku, popatrzec na jej figure, ruchy, postawe, glos jak mowi i czemu jedyna rzecza w jaka zaangazowala sie politycznie jest equal cos tam xD