Wpis z mikrobloga

  • 749
@Tremade: Nie.

Art. 10. mand. posła i senat.
Tryb postępowania w sprawie wniosku o zatrzymanie lub aresztowanie posła lub senatora
1.
Poseł lub senator nie może być zatrzymany lub aresztowany bez zgody Sejmu lub Senatu, z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa i jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania.
  • Odpowiedz
kolejna kadencja to będzie stopniowe zwiększanie brutalności służb wobec opozycji i protestującyc


@gardzenarodowcami: Hamulce im puszczały nie raz, ale to, że lanie opozycji na pełnej nie jest jeszcze standardem, a protestujących nie wsadzają do więzień (chociaż robili przecież wywózki na komendy do innych miast, lub wsadzali do aresztu) wynika tylko i wyłącznie z tego, że mamy jeszcze resztki wolnych i niezależnych mediów, które o takich rzeczach informują.

Likwidacja mediów i sądów,
  • Odpowiedz
  • 193
@Blueweb: nieeee, no w ogóle, pisowski bocie...

"jestem posłem, oświadczyłam to"

może gdyby jej dali się wylegitymować, zamiast zawijać do suki
Logan00 - @Blueweb: nieeee, no w ogóle, pisowski bocie...

"jestem posłem, oświadczył...
  • Odpowiedz
  • 14
@Logan00

@Blueweb: nieeee, no w ogóle, pisowski bocie...


"jestem posłem, oświadczyłam to"


może gdyby jej dali się wylegitymować, zamiast zawijać do suki


Czy ty rozumiesz za każdy może sobie powiedzieć, że jest posłem? Należy okazać ligitymacje poselska!!! Afera z dupy...
  • Odpowiedz
@Blueweb: Taa, jak ci ktoś ci wykręca łapy to z pewnością masz szansę pokazać - to raz.

Dwa, nawet jakby nie była posłanką tylko zwykłą obywatelką to ma pełne prawo mówić o tych pieprzonych wizach, a policji nie ma żadnego prawa, za takie coś zgarniać obywatela do suki.

Trzy, Rachoń wbijający się i zakłócający konferencję przed tvp, jest dla policji cacy. Tak samo jak narodowcy bąkiewicza, którzy darli pyski i zakłócali
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi

@Blueweb: Taa, jak ci ktoś ci wykręca łapy to z pewnością masz szansę pokazać - to raz.


Dwa, nawet jakby nie była posłanką tylko zwykłą obywatelką to ma pełne prawo mówić o tych pieprzonych wizach, a policji nie ma żadnego prawa, za takie coś zgarniać obywatela do suki.


Trzy, Rachoń wbijający się i zakłócający konferencję przed tvp, jest dla policji cacy. Tak samo jak narodowcy bąkiewicza, którzy darli pyski i
  • Odpowiedz
@Blueweb tez tak myśle, nie chciała może pokazać legitymacji i policja ma uwierzyć bo jakiś typek się drze ona jest postałem xd Eh ludzie żyją w innym świecie chyba zwanym naiwnością.
  • Odpowiedz
@Blueweb: To nie kobiety, politycy opozycji czy tvn jest tutaj za cokolwiek winny, tylko policja, która bezprawnie działa na zlecenie władzy i służy w jej interesie, a nie interesie obywateli.

A teraz usuń konto pisowski trollu.
  • Odpowiedz
@Logan00: Zeszmacili posłankę bo jest młoda, nie wygląda jak paszczur z PISu. Mam swoje zdanie na temat Kingi Gajewskiej jednak sorry, bądźmy uczciwi, ci policjanci powinni być dymisjonowani.
  • Odpowiedz
@Wykastro

@Blueweb tez tak myśle, nie chciała może pokazać legitymacji i policja ma uwierzyć bo jakiś typek się drze ona jest postałem xd Eh ludzie żyją w innym świecie chyba zwanym naiwnością.


Dzięki. Już normalnie się wypowiedzieć nie można. Odrazu od pisowskich troli wyzywają - koszmar.
  • Odpowiedz
@Logan00: przypominam, że jak Braun #!$%@?ł choinkę z sądu, czyli popełnił przestępstwo, nikt go nie zatrzymał.

Psy robią a co chcą bo wiedzą, że działając w służbie reżimu, włos im z głowy. Możliwe nawet, że za tą akcję dostaną jakąś nagrodę.
jutokintumi - @Logan00: przypominam, że jak Braun #!$%@?ł choinkę z sądu, czyli popeł...
  • Odpowiedz