Wpis z mikrobloga

Ok, to na wstępie chciałbym powiedzieć, że zrobiłem tę kompilację małą po wielkim kociokwiku kuców i wszelkich innych internetowych ekspertuff prawactwa ds. drapania się po jajach, bo wciskali mi kit.
Kit, który polega na mydleniu oczu, jakoby do #strajkprzedsiebiorcow szury same z siebie dołączyły, w ogóle przez nikogo nie zaproszone.

Tak, tak. Dobrze słyszeliście. Otóż biedni przedsiębiorcy zatroskani o nasz kraj, ta wykształcona "elita", jakimś cudem dała się podejść szurom anty 5G i antyszczepom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiało mnie, czemu naraz wykopowi korwiniści wielce gardłują się za Tanajno, ale odpowiedź szybko znalazłem w moderacji i administracji grupki-Jacek Wilk, naczelny sługus Korwina oraz paru pomniejszych.

Screeny poniżej świadczą o tym, że to gówno prawda, a kuce jak zwykle zaklinają rzeczywistość. Nie grzebałem nigdzie poza spędzeniem 5 minut na fejsbukele i researchu śmietanki Strajku, czyli administratorów głównej grupki.
Wrzucam też ich cały skład, możecie sami wejść na ich profile bo wszystko jest publiczne.

Skończcie łżeć, kuce.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #szuraniezwykopem #bekazkuca #neuropa #konfederacja
WodzNaczelny - Ok, to na wstępie chciałbym powiedzieć, że zrobiłem tę kompilację małą...

źródło: comment_1589108384JaxrKtPC6FWCBh9ZXZiQLt.jpg

Pobierz
  • 16
@WodzNaczelny: nadal nie wiem w czym rzecz, przedsiębiorca to jakiś nadczłowiek co ma pojęcie o tym czym jest 5G i szczepionki i nie może mieć innej opinii na ten temat niż "ta właściwa" czy jak XD
@WodzNaczelny: aaa mordo, myślałem że to research pod tytułem "a wiecie, że są szury wśród tych przedsiębiorców" celem szukania dziury w całym, a tak na prawdę ktoś inny jeszcze bronił, że tak nie jest xD
Gud dżob
@WodzNaczelny: Kiedyś myślałem, że przedsiębiorca musi być mądrzejszy i bardziej ogarnięty od zwykłego Polaka, bo w końcu zarządza biznesem

Po takich akcjach uświadamiam sobie, że przedsiębiorca to taki sam patałach jak zwykły Polak, ale miał trochę więcej hajsu, albo szczęścia w życiu xD