Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Życie pod jednym dachem z kobietą po 30 to najgorsza rzecz jaką może spotkać mężczyznę. Moja zaczyna się marszczyć i brzydko pachnieć, nie dba o siebie, jest nudna w łóżku, kombpletnie nie mam na nią ochoty. Nie chce mi się nawet z nią rozmawiać, bo jest nudna jak flaki z olejem. Nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia, wiecznie truje o tych samych bzdetach typu ciuchy, fryzjer. Kogo to obchodzi, bez kitu? Żeby nie gówniaki to bym się rozwiódł. Jestem aktywny, chodzę na siłownie, mam stabilną pracę. Coraz częściej staram się spędzać jak najwięcej czasu poza domem, byle na nią nie patrzeć.
Korzystajcie z młodości póki możecie, później bycie ze starą kobietą nie ma sensu, ech.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb5501b46fe92d49c8cff17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie rozumiem czemu atakujecie człowieka, napisał prawdę aczkolwiek nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Sam mam żonę po 30 i jest odwrotnością tego co tu Miras opisał, zadbana, diabeł w łóżku, ale widzę po znajomych parach, jak niektóre laski potrafią się zapuścić po ślubie. Robią na Insta słodkie minki z #!$%@? filtrami a w realu to pasztety z 30kg nadwagi co nie mają siły przebiec 100m za dzieckiem na rowerze.
EzoterycznyWybraniec: Z perspektywy dziecka którego rodzice rozwiedli się, gdy dziecko mialo 18 lat - mam ogromny zal ze nie rozwiedli sie jak tylko zaczelo im byc ze soba zle. Ojciec zdradzil matke. Moze i to zrozumiale, bo przestała mu dawać dupy tak czesto jak chcial i coraz rzadziej spedzal czas w domu, coraz rzadziej normalnie gadali, ale i tak on ma moj najmniejszy szacunek, bo mogl to zakonczyc duzo wczesniej i