Wpis z mikrobloga

Marvel's Spider-Man - ale to była super gra.

Serio, nie spodziewałem się że to będzie aż tak fajny, lekki tytuł, który przyciągnie mnie do grania. Sam jestem fanem Marvela, natomiast nigdy nie byłem fanem postaci jaką jest Spider-Man, przynajmniej w wersji komiksowej. Filmy były całkiem ok ale gra - fantastyczna.
Olbrzymia fraja z bujania - praktycznie nie używałem szybkiej podróży, przyjemny system walki i gadżetów, które w niej pomagają, ciekawie przedstawiona fabuła (co prawda jeśli ogarniasz Marvela to raczej nie przyżyjesz szoku opowiadanej historii), na prawdę nie mam sieza bardzo do czego przyczepić choćbym chciał.
Teraz żałuje że nie kupiłem GOTY, poczekam na promocję i na pewno to zrobię.

Jeśli ktoś jeszcze nie miał możliwości zagrania - polecam.
No i wpadła jeszcze łatwa platyna.

#ps4 #gry #spiderman
SpiderFYM - Marvel's Spider-Man - ale to była super gra. 

Serio, nie spodziewałem ...

źródło: comment_1588617450wtyS6t91v6IVgAvQHtPxUC.jpg

Pobierz
  • 14
Sam jestem fanem Marvela, natomiast nigdy nie byłem fanem postaci jaką jest Spider-Man, przynajmniej w wersji komiksowej.


@SpiderFYM: Przecież w wersji komiksowej to najlepsza możliwa postać. Jedna z kilku głównych, gdzie scenarzyści mają jaja i postać się zmienia i dorasta. Zaczynał w szkole, potem na stazu, był biedny, został właścicielem firmy, stał się bogaty, później znów stał się bankrutem. I to nie na przełomie jednej serii czy kilku zeszytów (tak to
platyna, bez dodatków, łatwa?


@blebnik: dla mnie łątwa, wyzwania Taskmastera nie był dlam nie jakoś ciężkie ale nie wszystkie zrobiłem na maxa, najprostsze był na pewno te ze skradaniem się.

dodatki były momentami dość trudne w porównaniu z główna histori


@Pierre_Nietzsche: dobrze wiedzieć, bo sama gra nie była jakoś bardzo ciężka na "średnim" poziomie trudności.

Przy dodatkach też dobrze się bawiłem, a Kobieta Kot ( ʖ̯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: podstawka supcio, ale mnie dodatki wynudziły i nie poleciłabym nikomu bulenia na goty ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem, może kwestia, że też platynowałam i pod koniec byłam już trochę zmęczona powtarzalnością zadań, przestępstw, wyzwań itd. W dodatkach już całkiem wymiękłam i wykończyłam je tylko fabularnie. Bardzo dużo więcej tego samego (przestępstwa, wyzwania, znajdźki, przynieś, podaj, pozamiataj - jak na ogół jestem raczej zbieraczem w grach