Wpis z mikrobloga

Czy to tylko moja obserwacja czy ktoś też zauważył jak beznadziejne napisy są w Amazon Prime. Mnóstwo błędów ortograficznych, interpuncyjnych a nawet błędne tłumaczenia. Wygląda jakby zajmował się tym jakiś uczniak, który trochę zna angielski ale zero polskiego. Może to dotyczy tylko The Office? Oglądam właśnie 16 odc 5 sezonu i to tłumaczenie to jakaś całkowita porażka.

#prime #amazonprimevideo #apv #theoffice
  • 9
@Zaliwaja:
Dużo nie oglądałem tam, ale napisy do "Opowieści z pętli", "Electric Dreams" i "The Expanse s.4" były ok.
Natomiast UI Prime na LG OS woła o pomstę do nieba -- strasznie nieintuicyjna i upierdliwa obsługa.
  • 0
@Polinik na Tizen w Samsungu to samo. W porównaniu do Netflixa to dwie kategorie niżej.
Do tego dołożyć błędy typu 'denerwóje' i juz wiadomo ze nikt profesjonalny się tym nie zajmował...
  • 0
@Polinik tak, to chyba za dużo dla ich programistów żeby to ogarnąć.
Dobrze ze mam darmowego z playa, bo po tym okresie nie mam zamiaru im płacić ani złotówki
Dobrze ze mam darmowego z playa, bo po tym okresie nie mam zamiaru im płacić ani złotówki


@Zaliwaja: A ja właśnie się zastanawiam, czy jak mi się skończy darmowy Prime to czy będę chciał Netflixa przedłużać. Na Netflixie coraz większy chłam -- głównie pozycje do oglądania, a raczej słuchania w tle.
Na Amazonie jakoś znajduję więcej ambitnych pozycji, które bym chciał obejrzeć.
UI ssie pałę, ale to nie UI jest najważniejsze
@Zaliwaja: Mnie strasznie uderzyło w HBO GO że angielskie napisy do Gry o Tron były takie kulawe i strasznie poskracane w stosunku do tego co mówili albo pododawane synonimy.
Angielskie napisy, które powinny być 1:1 tak jak mówią!