Wpis z mikrobloga

Wszyscy tutaj chwalą Sona jaki to nie OP kozak i jakiej to on nie robi różnicy. Skusiłem się i kupiłem go, na szpice do 4-2-3-1(2). #!$%@?. 10 meczy i dwie bramki. Całkiem gubi się w polu karnym, byle leszcz go przepycha, nie pokazuje się do podań przy schodzeniu ze skrzydła. Może na SPO się lepiej sprawdzi bo na szpicy podejścia do Lewandowskiego to nie ma

#fut
  • 15
@fragolka: Gdzie, z dwa tygodnie temu mi mówili zbieraj na Sona bo robi różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą złoty Lewandowski był w tym samym czasie dostępny, i ile taniej
@ozzi91: @fragolka: @fellowsik: Może źle myślę ale jeżeli teraz Son odbija się od złotych Sanchezów czy Gomezów to w listopadzie też się odbijał. A jak Lewandowski wchodzi w Varanów czy innych Van Dijków jak w masło tak w listopadzie też wchodził. A chodził zapewne wiele wiele taniej. Ale to je fifa, tu nie ma nic pewnego
@robertx: ja #!$%@? son a lewy to dwie różne karty. Lewy to dzik przepycha sie i ładuje bramy. A son ma 5gwiazdek słabszej nogi i to sprawia że jest wszechstronny jak Ben yeder
@robertx: son to nie napastnik w stylu lewego do zastawienia sie/przepchniecia/glowki
to zawodnik ktoremu dajesz szybka pilke i strzelasz od razu, bo obiema nogami dobrze wykonczy.
Poogladaj sobie na yt jak graja nim ludzie, a jak nie pasuje to sprzedaj bo na spo to sredni pomysl, juz lepiej o wiele kdb
Dwa inne typy naspastnikow, na spo imo ten balans slabo wyglada