Wpis z mikrobloga

Faza i te jego pseudo mądrości. XD gość nawet nie jest wstanie wyrazić ustnie tego co myśli - jak chce coś opowiedzieć to poprostu go nie rozumiem co tam #!$%@? pod nosem. Najlepiej mu wychodzi "mam to w dupie". Zanim się wypowiem to staram się obejrzeć więc nie piszcie po co oglądam. Teraz wziął się za gotowanie ale tylko dla patronów są te filmy xD #faza #przezswiatnafazie #podroze #youtubr
Megasuper - Faza i te jego pseudo mądrości. XD gość nawet nie jest wstanie wyrazić us...

źródło: comment_15878997760Phusq2YAi0o8kF58fMLeM.jpg

Pobierz
  • 13
@Megasuper: Widocznie są tacy, którzy go rozumieją i jeszcze płacą mu za to by móc go oglądać. Nikogo nie krzywdzi to niech sobie robi dalej to co robi. Zarabia na tym kasę to super dla niego. Nikt nie każe oglądać, wpłacać, zazdrościć. Każdy może zacząć nagrywać.
@Megasuper: Dawid "a mianowicie" "jakby to powiedzieć" Fazowski. Jeszcze typ się podśmiewa z wagi lasek (coś o stereotypowych 50 kg było, nawiązał też do tego poza odcinkiem), a sam jest obtłuszczonym knurem XD

Myślę, że na pewno przez kogoś będzie przemawiać zazdrość wobec tego, że kasuje dobry hajs m.in. z Patronite'a, ale też mam wrażenie, że Fazowskiemu trochę się zluzowały majty przez ten hajs i przeformatował jego serię, przez co stała