Wpis z mikrobloga

Ze względu na moje pociągi do legalnego faszerowania się przeróżnymi suplami postanowiłem mój spadek nastroju wziąć we własne ręce i wpadł mi w ręce taki oto zestaw:

80 mg 5-HTP ( 5-hydroksytryptofan )
100 mg DMHA ( 2-Aminoisoheptane )
80 mg Ekstrakt z Ashwagandhy ( Ashwagandha Extract )
100 mg Ekstrakt z Bakopy Drobnolistnej ( Bacopa Monnieri Extract )
20 mg Ekstrakt z Cynamonu ( Cinnamon Extract )
80 mg Ekstrakt z Ginkgo Biloba
100 mg Ekstrakt z Zielonej Herbaty (std. do 99% kofeiny)
100 mg Fenylopiracetam ( Phenylpiracetam)
40 mg Fosfatydyloseryna
50 mg Hordenina HCL ( Hordenine HCL )
200 mcg Hupercyna ( Huperzine A )
80 mg L-teanina ( 5-N-etyl-glutamina )
16 mg Naringina (Naringenin)
10 mg Piperyna ( Piperine 95% )
30 mg Pterostylben ( Pterostilbene )
100 mg Różeniec Górski ( 3% Rozawin + 9% Salidrozydu )
70 mg Świerzbiec właściwy ( 99% L-dopa )
150 mg Teakryna ( Theacrine )
10 mg Winpocetyna ( Vinpocetine )
20 mg Ekstrakt z Nasion Winogron ( Grape Seed Extract )
36 mg Noopept ( N-phenylacetyl-L-prolyglycine ethyl ester )
80 mg Alfosceran Choliny ( Alpha GPC )
100 mg N-Acetyl L-Tyrozyna ( N-Acetyl L-Tyrosine )
12 mg Witamina E TPGS

Przyjmuje 1 dziennie całość na czczo.
Humor mam po tym dobry i czuje całkiem fajne pobudzenie. Nie mam chęci po tym pić kawy za to odczuwam duże pragnienie i pije nonstop wodę.
Mam też dreszcze, jest mi zimno i drętwieją mi stopy jak siedzę.

Poszczególne składniki raczej w 99% to są po prostu witaminy czy tam elementy, które bardziej działają jak placebo. No ale są takie perełki jak Winpocetyna.

Który z tych składników może wywoływać opisane objawy?

#farmacja #suplementy #zdrowie
  • 9
@Zapaczony odstawiłem dziadostwo. Pobudzało i motywowało do działania jak nic innego ale zaczęły się u mnie pojawiać dosyć szybko efekty uboczne.

Głównie zwiększona drażliwość. Denerwowało mnie dosłownie wszystko, a najbardziej jak ktoś nie nadążał za moim tokiem rozumowania. A przyznaję, że myślałem wyjątkowo szybko i klarownie.

Brałem przez moment dwie tabletki na raz ale to stanowczo za dużo na mnie. Wtedy zapominałem, że powinienem mrugać.

Generalnie polecam jeśli masz turbo trudny okres
Brałem przez moment dwie tabletki na raz


@inny_89 Ale czego?, bo arsenał potężny masz( ͡º ͜ʖ͡º).

@SaintWykopek wszystko to co wymieniłem w pierwotnym wpisie. Dawki, które wpisałem wchodziły w skład jednej kapsułki.
Sorry, z tyloma ludźmi o tym rozmawiałem w tak różnych miejscach, że już czasami miesza mi się, gdzie co wyjaśniałem.
@gadatos: To było "Happy Bee".
Tutaj link do pierwszego sklepu z google z tym: https://foreverstrong.pl/produkt/revange-nutrition-happy-bee-60-kaps/?gclid=Cj0KCQjwt_qgBhDFARIsABcDjOfFLGg7uZf5HVl1IYT_QOLRlD-k8upSlqWtdwmIrNzl7q8C0F5TMnUaAh2uEALw_wcB

Ja to kiedyś dawno temu dorwałem w cenie opakowanie za 89 PLN bo jakaś promka była.
Miałem cięzki czas i niesamowity zjazd po wydarzeniach zwiazanych z moim synem. Z racji jego stanu praktycznie nie spałem, a do tego mała córka. Szukalem czegoś co mnie naprostuje na jakiś czas i bedzie legalne.
To gówno działa aż za