Wpis z mikrobloga

TIL:
- ciąża nie wpływa negatywnie na ciało kobiety;
- aborcja to prosty zabieg nie ponoszący za sobą konsekwencji;
- podwiązanie jajników jak wyżej;
- oba te "zabiegi" kobieta może sobie zrobić od ręki bez większych problemów;
- wazektomia w przeciwieństwie do powyższych to bardzo niebezpieczny i nieodwracalny zabieg, który może u mężczyzny spowodować zbyt dużo powikłań więc nie jest zalecany

#til #shitwykopsays #prawackalogika #aborcja #wazektomia #logikaniebieskichpaskow #ciaza #codziennymizoginizm
  • 8
  • Odpowiedz
@banjo: nie, tego się dzisiaj po prostu dowiedziałam na wykopie (TIL w nawiązaniu do redditowego today i learned gdzie wrzuca się ciekawostki o tym czego się danego dnia dowiedziało).
  • Odpowiedz
@banjo: pytałeś o to czy to moja prawdziwa opinia, ja odpisałam, że nie, że ciekawostka. Ciekawostką dla mnie może być to, że kościół nie popiera aborcji ale tym samym nie jest to moją opinią. A czy ciekawostka zawsze jest prawdą? Chyba nie, bo ciekawostką może być, że są wokół nas reptilianie ale niekoniecznie jest to prawdą.
  • Odpowiedz
@chrominancja: według mnie ciekawostka to cos, co jest prawdą. Według słownika języka polskiego, ciekawostka to drobny fakt. Fakt według sjp to coś, co zaszlo w rzeczywistości, stan rzeczy. A zatem prawda. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz