Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: pamiętam za małolata jak w KiT była właśnie w tym miasteczku taka karczma. W środku jakiś brodacz #!$%@?ł zupę i jak chciałem podejść do jakiejś postaci za nim to mówił że nie mogę przejsc dalej bo połamie mi kości wyrzucał mnie z tej karczmy na ulicę.

Do tej pory nie wiem jak to przejść xD

Głos dla głównego bohatera podkładał chyba Maciej Stuhr! Super VO jak na tamte czasy!
  • Odpowiedz
@Ryshieq: @siepan: Nie większość graczy miała problem, a piraci mieli problem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czytałem o tym.
Prawidłowe ułożenie totemu było na tyle pudełka od gry. Więc jeżeli ktoś kupił oryginał to wiedział jak mają być ułożone. Piraci musieli zgadywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobna akcja była z MGS1, dochodząc do pewnego momentu w grze trzeba było "zadzwonić" na konkretną częstotliwość, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jones_Indy: myślałem że nikt tego nie wrzuci. Grałem w to dzielnie mimo że nie znałem angielskiego xD co oczywiście sprawiło że utknąłem na dobre w którymś momencie. Potem po latach usiadłem jeszcze raz, tym razem już znając angielski, ale też nie ukończyłem. Może zainstaluję znowu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: @supra36: Pamiętam, że dawali KiT do której gazetki, Chyba "Click" i w tej samej gazetce był cały poradnik jak przejść grę(swoją drogą wydrukowali go błędnie i w kolejnym numerze poprawili błąd).
Ale przejść gry i tak mi się nie udało.
Najgłupsze było to, że gra wymagała, aby udać się do lokalizacji, do której nawet nie znasz drogi na mapie, a jak już znalazłeś się w tej lokalizacji, to pojawiały
  • Odpowiedz
@TenNorbert: Dawali do Komputer Świat Gry na 100% bo stamtąd to miałem. Pamiętam że to przeszedłem z pomocą solucji właśnie z tej gazety, ale nie przypominam sobie żeby był tam jakiś błąd, możliwe że był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz