Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki odchodzę od zmysłów.

Jestem z dziewczyną ponad 4 lata, znamy się od 8
Ostatnio brakowało nam tematów do rozmowy i trochę ten związek stracił, ale nie według mnie.
Teraz w święta byłem z różową z rodziną i upiłem się, kiedy spaliśmy razem zlałem się przez sen, nigdy wcześnie mi się to nie zdarzyło

Różowa mówi że potrzebuję czasu żeby to przemyśleć bo obrzydzilem jej nasz związek, pisze że już chyba za mną nie tęskni i zachowuje się jakby chciała to skończyć. Zrobiliśmy sobie od dzisiaj przerwe, aż ona nie zdecyduje kiedy ja zakończyć

Dodam że planowaliśmy już razem przyszłość i nigdy przez cały związek nie widziałem w niej chwili zwątpienia w to że mnie kocha i ja ją

Nie mogę jesc, chce mi się rzygać. Niewiem co robić a na samą myśl że ja stracę nachodzi mnie depresja

Czy myślicie że po prostu potrzebuje czasu czy rzeczywiście muszę się pogodzić z tym że to koniec

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 109
Jeśli dziewczyna chce przerwy to zwykle jest taki przedłużony koniec związku, jeszcze nie słyszałem o parze, która taką przerwę zainicjowana przez kobietę zakończyła ponownym związkiem


@hippomasaz: to mało słyszałeś o życiu