Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@API1117: magazynek jak najbardziej, ale ten na 50 kul, z tym większym to już za ciężki kloc jest. A co do autu to szkoda ulepszenia na niego, dużo lepszym wyborem jest dobranie innego dodatku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@API1117: ja zazwyczaj buduje tak: najdłuższa lufa, jakiś lekki kolimator, chwyt ranger, magazynek na 50 kul i gumowa owijka lub tłumik monolityczny. Ale z tłumikiem rzadko gram. To chyba taki bardzo standardowy build i od niego bym zaczął i potem coś pozmieniał pod siebie :)
  • 0
@SpeeDKB @API1117 imho dobry zestaw, ja u siebie mam tłumik monolityczny, lufa corvus, kolimator aimop, 50 kul i pełnopłaszczowe na atucie (ale to przez to że uczę się strzelać na padzie xD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kryniu: podpowiem tylko jedną rzecz, bo sam na początku grałem z pełnopłaszczową amunicja na początku i może też tego nie wiesz. Ona nie podnosi obrażeń, wbrew temu co ten pasek pokazuje
@API1117:
mam takie cos, ale duzo zalezy od twoich preferencji. chcialem m4 ktora będzie dobra na blisko i na średnio.

50 kulowe magi to podstawa, bardzo sie przydaja przy dobijaniu. imo na m4 musthave
celownik hybrydowy, pomaga na srednie i dalekie i ma fajnego flicka przy bliskich. wiele osob uzywa g.i. mini reflex, jak wolisz
monolithic suppressor do wyciszenia i podniesienia zasiegu
2 kolejne dodatki zeby szybciej przechodzic do trybu celowania
alverini - @API1117: 
mam takie cos, ale duzo zalezy od twoich preferencji. chcialem...

źródło: comment_1586848111yWCKzFAx66vcpJlRHXQdLG.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nOOb_team: Słabe? Top gracz na świecie w coda używa tego buildu I po co ci tak #!$%@? magazynek. Mobilność liczy się bardzo dużo. Chyba że lubisz kampic w krzakach jak większość noobow. Daj se spokój i nie ośmieszaj się więcej. "Zero kontroli" przy tym jeblem.