Wpis z mikrobloga

@Krabowski Kurde, w RBR grałem z 15 lat temu bo to była pełna wersja w CD-Action i nie pamiętam żeby był strasznie trudny, bo jako ten 15latek potrafiłem wygrywać rajdy na klawiaturze. Pamiętam że kombinowałem sporo, gazu używałem wręcz pulsacyjnie i rzeczywiście bardzo ostrożnie trzeba było jezdzic. Ale ogólnie dało radę tak grać i wygrywać. Oczywiście nigdy nie grałem w żadne online i nie porównywałem wyników, jedynie w singlowe mistrzostwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wlochatyjoe: grałem trochę na padzie, trzeba sterować z precyzją chirurga podczas operacji na sercu, lekkie ruchy gałki, gaz z wyczuciem i ABS na hamulcu, no i grałem tylko 4x4 albo mini
@Krabowski: Auta w Dircie Rally 2.0 mają wagę, w jedynce to były puszki bez masy ;p
@wlochatyjoe: Kup sobie kierkę. Na padzie w D:R1 robiłem czasy w top30 (padem z PSXa xd), w dwójce już to jest praktycznie nieosiągalne (głównie ze względu na zmianę zachowania się samochodu podczas hamowania).
@jarnunvosk: tylko widzisz jadąc no w rbr mam poczucie ze to samochód, mam poczucie, ze mój samochód może się podobnie zachowywać. Dirt 1 był czymś pomiędzy arcade a symulacja i fajnie się jeździło. W dirt 2 nie mogę jeździć. Ani to arcade a zarazem nie czuje ze mój samochód zachowuje się podobnie. Jest coś dziwnego w tej części. Może to rzeczywiście ta waga... ale jeżeli tak to zepsuła frajdę a nadal
@Krabowski obczaj sobie z YT setupy GTR Technicala na różne auta i rajdy, zupełnie zmienia odbiór jazdy czymkolwiek. Fakt, często są robione pod klepanie topowych czasów (czasem ciężko utrzymać sensowne tempo rajdowe z tak małym marginesem błędu), no ale warto myślę.