Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... #lodz ... myślę sobie, 22:30 sklepy pewnie puste, na ulicach pusto, przejdę się, browara kupie. Oj jak ja się myliłem. Jak idę do sklepu w normalnych godzinach to zawsze jest jeden bez kolejki (mam obok siebie 2 biedry i lidla); a dzisiaj? ni #!$%@?! Lidl około ~40 osób w kolejce, biedra1 ~30 osób, biedra2 ~20 osób. Ludzie stojący w tych kolejkach będą w domu jakoś koło 1 w nocy XD. Ale przynajmniej się przeszedłem - ładna pogoda, polecam!
  • 20
@mateelv: założę się, że jutro w południe będzie luz... Bałuty jak bałuty - każdy cfaniakuje... ale nie sprawdzę jak będzie jutro bo jadę w odwiedziny do ojca i prawdopodobne nielegalne wypady do lasu XD mieszkanie na bałutach zobowiązuje
@Kapitan-Planeta w południe to tam będą regularne bitwy, ostatni rachunek ma być drukowany o 13:55 i osoby stojące w kolejce będą wypraszane ze sklepu. Mówię serio, byłem jedną z osób które dziś przed północą robiła zakupy w Biedronce. Akcja była taka, że z głośników poszedł komunikat, że od 23:45 do 00:15 jest przerwa techniczna, ja akurat kończyłem zakupy a robiliśmy jeszcze zakupy małe dla kumpla więc ruszyłem do kasy. Załapałem się jako
@Kapitan-Planeta no i jeszcze jedna kwestia, kasy bezgotówkowe samoobsługowe. Ludzie z kolejki darli się na te osoby które "wolno" skanują produkty, kasy zawieszały się co chwilę i Pani ze sklepu musiałam podchodzić i cos tam zmieniać. Hejt łał się zatem na klientów którzy lądowali swoje zakupy oraz na bogu ducha winną obsługę sklepu. Aż strach zwrócić uwagę kretynom bo Cię zlinczują
@Kapitan-Planeta i ostatnie już, ogólnie mocno hejtowane były osoby które wchodziły we dwie (np. para) ja na szczęście wszedłem sam ale w kolejce kazdy darł na siebie ryja, że po #!$%@? tam wchodzą we dwójkę, i tak dwa wózki dostaną itp. Co w sumie jest logiczne bo ja od samego początku podjąłem taka decyzję. Ale no wyzwiska leciały nieźle, kabaret. Jeden z ziomków stojących w kolejce powiedział do dwóch innych ziomków między