Wpis z mikrobloga

Bill Gates: należy obniżyć przyrost naturalny w krajach trzeciego świata poprzez podniesienie standardu życia, w państwach, w których opieka medyczna jest dobra i żyje się na dobrym poziomie, przyrost jest niższy, służyć ma temu m.in stworzenie nowych szczepionek.

Wykopki: HURRR DURR DEPOPULACJA LUDOBÓJSTWO CHCO ZABIJAĆ LUDZI SZCZEPIONKAMI, NWO REPTILIANIE ILUMINATI fap fap fap jestem taki mądry, zgłębiłem tajemnice wszechświata, nie to co bezmyślne bydło prowadzone na rzeź

#gates #billgates #foliarze #wykop #takaprawda #bekazpodludzi
Pobierz Ikarus_260 - Bill Gates: należy obniżyć przyrost naturalny w krajach trzeciego świata...
źródło: comment_1586240358MYsHn73ax4vIHYQJOhDtbg.jpg
  • 19
@dave8:
To zależy. Nie mówi się tutaj o dawaniu tej kasy murzynom do ręki, lecz o poprawie infrastruktury. Poza tym ja tutaj nie jestem adwokatem Gatesa, tylko po prostu śmieję się z foliarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale dobra, mogę argumentować na jego rzecz - faktem jest, że im wyższy poziom życia tym niższy przyrost naturalny. Duże znaczenie ma służba zdrowia, ale niedocenianym aspektem jest np.
należy obniżyć przyrost naturalny w krajach trzeciego świata poprzez podniesienie standardu życia


@Ikarus_260:

Bill to raczej mówi: trzeba podnieść standard życia ludzi krajach trzeciego świata.

mniejszy przyrost to tylko wypadkowa.
@Ikarus_260: W biednych, nierozwiniętych społeczeństwach duża liczba dzieci to trochę polisa emerytalna. Część z nich nie dożyje wieku gdzie będą mogły zarabiać,bo np umrą na choroby które w rozwiniętym społeczeństwie są leczone, więc trzeba ich dużo robić. Jak społeczeństwo jest rozwinięte to nie ma potrzeby 8 dzieci a nawet ograniczają się do 1 lub maksymalnie 2 skupiając środki na ich rozwój.
Częściowo też wynika to z kultury gdzie dalej jest przez
CHCO ZABIJAĆ LUDZI SZCZEPIONKAMI


@Ikarus_260: Może nie zabijać, ale przy okazji prób usprawnienia opieki medycznej w krajach afrykańskich, prowadzi się tam też dużo praktyk eksperymentalnych, które przyspieszają rozwój pewnych badań i produkcję medykamentów.

BG zainwestował sporo w amerykańską big pharmę, stąd nie dziwi jego lobbying.

Wracając, przy okazji wysokiej śmiertelności w krajach afrykańskich, łatwo wkomponować w statystyki, zgony spowodowane powikłaniami związanymi z eksperymentami medycznymi.

Sprawa ma się podobnie, jak z zachodnią