Wpis z mikrobloga

Zaplusuj, a cyfra od 1 do 9 pokaże jakim jesteś grzybem i zarazem osobą. Taka #mykopsychologia xDDD

1. Borowik szlachetny


2. Muchomor sromotnikowy


3. Koźlarz czerwony


4. Opieńka miodowa


5. Pieprznik jadalny (Kurka)


6. Pieczarka zwyczajna


7. Koźlarz białawy


8. Podgrzybek złotawy


9. Boczniak


0. Pleśń


#heheszki #humor #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #grzyby #pokazgrzyba
K.....y - Zaplusuj, a cyfra od 1 do 9 pokaże jakim jesteś grzybem i zarazem osobą. Ta...

źródło: comment_1586061254TCmkcJAE6wpYk54XN6N6vv.jpg

Pobierz
  • 168
@pingwinowa szanuję opinię, ale jak już wspomniałem wyżej to opieńka i boczniak są takie sobie dla mnie. Co nie znaczy, że są takim badziewiem jak niektóre gatunki gołąbków - jak nie wymoczysz w mleku, albo rosole to grzyb jak bez smaku, jak papier. Po co się po nie schylać xD.
@Monaco głowa do góry, zawsze mogłaś być borowikiem szatańskim - to jedyny występujący w Polsce grzyb rurkowy (sitko zamiast blaszek pod kapeluszem), którym można się śmiertelnie otruć. Próbuje udawać króla grzybów (bardzo chciałby być borowikiem ceglastoporym) ale ma niecne zamiary zabicia konsumenta - muchomor sromotnikowy to przynajmniej wali prosto z mostu "#!$%@?ę ci wątrobę w 4 godziny", a ten b.szatanski jest podstępnym cwaniakiem xDDD.
@tolstyy00 ja to bym chciał kiedyś symulator grzybiarza z prawdziwego zdarzenia na pc albo konsole xD. Wiesz, taki sandbox ze światem wielkim i otwartym jak w Skyrim, z różnymi znajdźkami oprócz grzybów (niewybuchy, bunkry poniemieckie xD), ucieczkami przed niedźwiedziami, dzikami i wilkami, przed którymi bronisz się gazem pieprzowym na niedźwiedzie. W dodatku trzeba by było używać potionów na komary i kleszcze. A, no i oczywiście możnaby rozbrajać wnyki na zwierzęta i sprzątać