Wpis z mikrobloga

@Alchemik88 jak się chce kupić schab z gówna za 3,99 za kilo to trzeba odstać swoje. Normalny człowiek idzie do żabki, kerfura czy innego sklepu gdzie zapłaci dwa złote więcej ale zrobi zakupy w 5 minut. Mimo wszystko rozumiem czemu tam stoisz. Jak się jest polakiem to trzeba stać dwie godziny na mrozie byle TANIEJ. Pochodzenie zobowiązuje
Czego wy sie ludzie spodziewaliscie? Jeszcze przed epidemia juz po tym jak pozamykali sklepy na niedziele to w sobote byly tlumy. Tak samo w poniedziałki, dwa najlepsze dni sprzedazowe, wbijcie to sobie do glowy i unikajcie robienia zakupow w te dni.
@benetti: ja czekałem około 35-40 minut, jak wyjeżdżałem ludzie było 3-4x więcej. Ustawili się do wjazdu na parking.

@Gorylica_Ada: pod Kerfem jeszcze gorzej, chleb i wędlinę i tak kupowałem w innym sklepie zwanym FRAC.

Ogólnie się cieszę, że pojechałem rano bo mam święty spokój na najbliższy tydzień już.
@zuliamontana pracuje w małym sklepie. Pamiętam jak ludzie zaczęli gromadzić zapasy, najpierw spożywcze a na następny dzień przysli do nas.
Myśleli tak samo jak Ty. Efekt? Przez pierwsze dwie godziny tłumy jakich nie było przed świętami a później może dwuch klientów do końca dnia xd