Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki błagam. Jestem cholernie słaby w prezenty i muszę szukać pomocy. Zależy mi strasznie na swojej nowej dziewczynie i po kilkunastu bezwartościowych romansach w końcu czuje, że znalazłem tą jedyną. Ma niedługo urodziny, ja ma hajs ale chodzi o to, że jest antytezą materializmu. Zerwałaby ze mną jakbym kupił jej coś drugiego. Interesuje się bardzo mocno kulturą łacińską, jest nawet po takich studiach, pracuje w wydawnictwie przy przerabianiu książek, ma styl kontrowersyjny czyli wygląda bardziej punkowo. W tym rzecz, że jestem za granicą więc mogę tylko wysłać jej prezent poczta. Pytanie brzmi: Kwiaty + co? :< Z góry dzięki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: No to po pierwsze dobra, wyszukana książka, ale pytanie, czy uda Ci się dobrać coś, czego ona nie ma i co jej się bardzo spodoba... A a wydawnictwie czym się zajmuje? Lubi to? Może jakąś dobrą książkę z edytorstwa, d2d na przykład wydaje piękne i ciekawe rzeczy.