Wpis z mikrobloga

Mireczki korzystał ktoś z was z Pranamat / Pranamat Eco ? Wszystkie influencerki tym są zajarane i moja różowa to kupiła ostatnio więc też korzystam xD

Jakby ktoś chciał kupić to polecam wyrwać na promce -30% bo praktycznie non stop mają, pełnej ceny bym za to nie dał w życiu bo zwykłe takie maty ortopedyczne co podobnie działają kosztują 80 zł zamiast 800 zł xD

Ale do rzeczy, ktoś z was jakieś efekty po tym zauważył?
Ja sam korzystam tydzień i póki co dłużej jak 2-3 min nie wyleżę na tym. Poza uczuciem ciepła (przez około godzinę) w plecach jakoś większych efektów nie widzę, w stylu lepszy sen itp. Może za krótko używam?

Większość opinii w necie jest sponsorowana i nie da się nic sensownego na ten temat znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zdrowie #fizjoterapia #joga #pranamat #pranamateco
  • 7
@No_Sugar: trochę ciężko mi stwierdzić, przestałem regularnie korzystac i obecnie korzystam z 2-3 razy w tygodniu, ale jakiś długotrwałych efektów nie odczułem.

Na pewno idzie odczuć krótkotrwałe efekty, czyli np kładziesz się wieczorem na 3-5 minut na gołe plecy i po skorzystaniu z maty czuć ogromne ciepło na plecach, całe plecy też masz w dziurach po tych kolcach i taki nawet przyjemny relaks jest, idealne do lepszego snu.

Jednak tak długoterminowo