Wpis z mikrobloga

Jestem już święcie przekonany, że na wykopie grasuje prawacka grupa trzymająca wykop, tzn. grupa rozdająca minusy. Niemerytoryczny komentarz z +9/-0 zmienił się na +2/-12 przez inny komentarz, w którym przedstawiłem swoje poglądy. Już tydzień temu zakopano mój komentarz z 26+ ponad 30 minusami w ciągu kilku minut, a znalezisko było w wykopalisku ponad 12 godz. i nie znalazło się na głównej. Śledztwo czas rozpocząć!

#spisek #grupatrzymajacawykop #sledztwo #jestemdetektywem
  • 14
@Windmark: Nie, to nie była głupota :( a przynajmniej tak nie uważali jej oceniający. Nie było tam żadnego mojego stanowiska odnośnie problemu, teraz będę zaminusowywany ze względu na nick :( http://www.wykop.pl/link/1611603/wyborcza-organizuje-akcje-przepraszania-litwinow/#comment-16689659. Ja nie mówię, że ten komentarz jest wybitny, ale nagła zmiana z +9/-0 na +2/-12 ze względu na odpowiedź na zupełnie inny komentarz jest trochę nie halo. Ja rozumiem, gdyby ten komentarz zmieniłby wydźwięk po przedstawieniu dokładniej mojego poglądu na
@really_not_ok: Również zwróciłem na to uwagę. Najbardziej rzuciło mi się to w oczy w tym znalezisku. Przeglądałem komentarze najpierw przed północą, a potem nad ranem. Takie idiotyzmy, jak ten, do którego się tam odnoszę, miały początkowo po kilka minusów przy braku jakichkolwiek plusów, po kilku godzinach sytuacja zmieniła się na taką, jak widać.
@Windmark: Nie, w zalinkowanym chodziło o zaminusowywanie wcześniejszych, broniących GW komentarzy, zalinkowałem wprost do podejrzeń o takiej grupie. Nagle w ciągu kilku minut wcześniejsze komentarze zostały zalane falą minusów. Wydaje mi się, że istnieje jakiś IRC, gdzie do podlinkowanego znaleziska wypisują nicki osób, których komentarze trzeba zaminusować/zaplusować. I nie chodzi mi tu o negowanie konkretnie, że to prawacy manipulują, manipulacja wykopem jest niedobra niezależnie kto ją przeprowadza.