Wpis z mikrobloga

339 957+70=340 027
Wiosenne solo. Bardzo udany i satysfakcjonujący przejazd na Ridleyu, który jest jak się okazuje super zakupem i dobrą decyzją. Pierwszy raz mogę pochwalić się średnią 24,3 co biorąc pod uwagę dystans, to, że jechałam sama, mój marny talent (), wmordewind na połowie trasy, ostatnie 20 km po miastach i na DDR czyni iż jestem z siebie zadowolona (ʘʘ). Podniosła mi się również pewność siebie na drodze w dużym ruchu samochodowym, nikt mnie nie strąbił, nawet specjalnie zabić nie chciał, a ja nawet ogarnęłam zmianę pasów na dwupasmówce. Dylemat miałam czy mogę jechać ulicą jak po drugiej stronie mam DDR, na wszelki wypadek zjechałam z ulicy ale czy słusznie? Generalnie czułam się ok, to tak nie zwalniałam co chwila bo auto jedzie hehehe. Jutro rok odkąd stałam się szosiarą. Jak na rok to sporo się poprawiło. Nawet się specjalnie nie zmęczyłam. Szkoda, że to gówno lata w powietrzu i ta wiosna nie taka jak powinna być.

#rowerowyrownik #ruszlodz #szosa
solimoes - 339 957+70=340 027
Wiosenne solo. Bardzo udany i satysfakcjonujący przeja...

źródło: comment_1585413511fqsQpZHiMb5S1mPhkD1AsA.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@solimoes jak na taki dystans i wmordewind niezla srednia ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja jestem przerazony przez zime 10kg+ z jednej strony nie moge sie doczekac az zaczne sezon z grubej rury a z drugiej strony z forma jestem w lesie, malo powiedziane xd
  • Odpowiedz
Wietrzyk to dzisiaj był w porządku, a jeśli chodzi o dylematy z DDR - najlepiej jeździć drogami gdzie nie ma takich. Strava źródłem inspiracji - można też Naviki i wybrać typ 'kolarzówka' albo 'racing bike' ;)
  • Odpowiedz