Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie: Czy grał ktoś na paczce modów od Oskara Potockiego nazwanej Vanilla Expanded? Paczka zawiera 31 modów i rozszerza wszystko od możliwości budowy mebli i stołów do pracy, poprzez rodzaje broni, artylerii i budowli obronnych aż do wgrania około 60 nowych rodzajów zwierząt dostosowanych do każdego biomu. Rozszerzenie eventów czy frakcji też jest. Nawet dodaje możliwość połowu ryb co daje nowe źródło pożywienia. Cała paczka znajduje się tu:
https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1884025115
I pytanie jest takie: Czy warto grać na tej paczce? Bo jutro chcę zacząć nową grę z tym DLC: Royalty i zastanawiam się też nad wgraniem tej paczki, zwłaszcza że była aktualizowana jakieś 2 dni temu i nawet ze 2 mody są zrobione czysto pod to DLC. Tylko problem mam taki że zastanawiam się czy jak zacznę grać na paczce modów które tak bardzo rozszerzają grę to czy się nie przyzwyczaję i nie będę już potrafił grać na gołej podstawce (w sensie bez tej paczki). Co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rimworld
  • 9
@Szymi14: grałem z kilkoma modami wyżej wymienionego autora, są spoko bo nie są takie narzucające się, neutralne, pasujące do gry (zarówno teksturami jak i działaniem).

Tylko problem mam taki że zastanawiam się czy jak zacznę grać na paczce modów które tak bardzo rozszerzają grę to czy się nie przyzwyczaję i nie będę już potrafił grać na gołej podstawce (w sensie bez tej paczki). Co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Laaq: Rozszerzenie operacji to EPOE to wiem, a te pozostałe? Dasz nazwy? Bo w sumie kojarzę tylko chyba mod na dzieci, ale nazwy też nie pamiętam.

No i ty grałeś z kilkoma, a ja tu mówię o instalacji całej paczki na raz, to nie kilka modów tylko 31, więc trochę dużo i nie wiem czy to za bardzo nie rozszerzy gry.
@Szymi14: mam: double population, feed the colonists, more faction interaction, run&gun, desynchronized, recipe icons, roads of the rim, uninstall rimworld, share the load, longrangepodluncher, dontblockdoormod, turn it on and off, facial stuff, where is my weapon, rimquest, pick up and haul, pawns are capable, rimhud, color coded mood bar, ed embrasures, achtung!, set up camp, level up!, haul to stack, numbers, avoid friendly fire, careful raids, range finder.
@Darkchmura: A daj spokój, czytałem o nim to przecież to chore XD Wszyscy tam mają luźne waginy i odbyty XD Zresztą nie lubię seksualnych modów bo psują rozgrywkę jak dla mnie.

Lepiej byś mi powiedział czy warto zainstalować powyższą paczkę XD