Wpis z mikrobloga

Zrozumcie polusy że jeżeli musi lecieć na stację o 3 w nocy po wódę żeby się DOCHLAĆ BO NIE ZAŚNIESZ to masz curwa problem alkoholowy i musisz iść się leczyć.

PS. Jak większość tego ochlanego kraju

#alkohol #polityka #sejm
  • 137
  • Odpowiedz
  • 235
Zrozum uśmiechnięty zamordysto, że to nazywa się wolność, którą pod górnolotnymi hasłami zamierza odbierać koalicja 13 grudnia. Na razie dotyczy to alkoholu, ale poczekaj poczekaj bolszewia się dopiero rozkręca.
  • Odpowiedz
@Nodafaq: A jeśli polecę na stację po piwko o 3 bo po prostu mam ochotę to też mam problem? Uprzedzam - nie piję.
Są ważniejsze rzeczy, którymi MZ powinien się zająć. Jestem za edukacją a nie zakazami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@mozis to ma być diss? Tak dokładnie właśnie wiem co to znaczy bo tak robiłem to był problem alkoholowy i potrafię zdiagnozować pierdyliard takich ludzi w Polsce którzy teraz kwiczą o ten zakaz
  • Odpowiedz
ale poczekaj poczekaj bolszewia się dopiero rozkręca.


@nth4: Dobry przykład, bolszewiki najpierw zakazali alkoholu, a potem ponownie rozpili kraj na potęgę, bo jednak pijanym narodem łatwiej sterować, a zyski z nacjonalizowanych gorzelni też spoko xD. Efekty tej polityki widzisz właśnie w postaci obecnej, zdegenerowanej Rosji, która już chyba nigdy nie wstanie na poziom państwa cywilizowanego.
  • Odpowiedz
@nth4 zablokować to powinno ci się możliwość udzielania w Internecie jak piszesz takie bzdury. Koszty leczenia alkoholików to mld złotych nie licząc problemów dla ludzi postronnych a przede wszystkim rodziny.
  • Odpowiedz
@shitman6: tak, ochota na piwko o 3 też jest dziwna

jedyna realna sytuacja gdzie normalny człowiek może iśc po alko w środku nocy to trwająca impreza gdzie zabrakło. Chociaz też mogliby wytrzymać bez tankowania pod korek
  • Odpowiedz
A jeśli polecę na stację po piwko o 3 bo po prostu mam ochotę to też mam problem?


@shitman6: jeśli masz ochotę o 3 na piwko, no cóż zdarza się. Jeśli nie potrafisz wytrzymać i musisz lecieć o 3 w nocy po piwko, to tak, masz problem. Tak samo jak ci wszyscy od "hehe jedno piwko, a nawet czteropak dziennie to żaden alkoholizm".
  • Odpowiedz